Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek olvasd el és segíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek olvasd el és segíts mit tegyek? Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és nagyon vágyom már egy komoly kapcsolatra, de egyszerűen nem jön össze semmi. Eddig volt pár lány aki az életem része volt, de azok csak inkább amolyan tini kalandok voltak egyikkel sem jártam komolyan csak voltunk. Volt egy lány akit nagyon szerettem de ő is csak szórakozott velem és nehezen hevertem ki. Telt múlt az idő meguntam a vágyakozást ezért megismerkedtem egy szép lánnyal jól elvoltunk és kölcsönösen kedveltük egymást de amikor a kapcsolatról volt szó akkor inkább megfutamodott én meg ismét pofára estem és ez után még kettő lánnyal ismerkedtem meg velük is ugyan ez volt sőt az utóbbinak már nem is mertem elmondani amit érzek. Nem vagyok ronda mielőtt ezt írná valaki sokat csalódtam és semmi önbizalmam nincs. az a lány aki megfutamodott rá sokat gondolok az utóbbi időben,d e egyszerűen nincs képem írni neki lehet nem is válaszolna mert már egyáltalán nem keres nincs semmi mintha ismeretlenek lennénk. Beleőrülök már ebbe nem tudom hogy mit kéne csinálnom vagy hogy miben kéne megváltoznom.

2012. nov. 21. 03:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én már kinőttem abból hogy 1-1 kalandom legyen nem igazán látom értelmét. A komoly kapcsolatot pedig úgy értem hogy az adott lány ne csak a barátnőm legyen hanem egyben a barátom is akiben teljes mértékig megbízok és olyan dolgokat tudok vele megbeszélni amit mondjuk egy baráttal nem tudok. Ennek a lánynak nem merek írni nem is válaszolna már nekem és elég fura lesz amit írok, de én szégyenlem magam amiért annyira 'nyomulós' voltam. Igaz nem beszélünk most sem max. ha össze futunk valahol egy köszönés és ennyi, de azért nem merek neki írni mert nekem az a heti 2 szia is örömet tud okozni. Nem vagyok nyálgép, meg puhap*öcs, és nem akarok családot sem még ilyet is írt valaki. Csak benőtt a fejem lágya ennyi. Köszönöm az utolsónak a választ :)
2012. nov. 21. 19:48
 12/17 A kérdező kommentje:
Félek hogy jobban elveszítem.
2012. nov. 21. 19:49
 13/17 anonim válasza:
Igazán nincs mit!:) Szivesen segítettem:) Írtam üzit:)
2012. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ha továbbra is a gépen kockulsz nem is lesz barátnőd.Törődj velük!Nem elég az ha csak te érzel valamit,el kell érned, hogy ő is ugyanazt érezze mint te.Ha bejött az,hogy figyelsz rájuk és értékeled őket,írj!
2012. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már bocs, de egyáltalán nem kockulok a gépen! Nehogy azt hidd hogy én fb-on vagy egyéb oldalakon ismerkedek az teljesen személytelen szerintem, ott csak akkor írok valakinek ha már találkoztam vele és tudom hogy nem ver át pl a képeivel stb.
2012. nov. 21. 20:10
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha annyira érdekel elárulom neked hogy nagyon keveset ülök a gép előtt szabadidőmben, mivel számítógépen dolgozok ezért utána nekem már nincs kedvem ahhoz hogy újra leüljek elé és böngészgessek az interneten.
2012. nov. 21. 20:12
 17/17 A kérdező kommentje:
Viszont a kérdésre szeretnék értelmes választ esetleg tanácsot kapni!
2012. nov. 21. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!