Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok gyakorlati tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok gyakorlati tanácsokat adni? (szakítás)

Figyelt kérdés

Már célzott rá, hogy vége, de ma kimondta. Ridegen, keményen. Azt hiszem már félig fel voltam rá készülve, de sokkot kaptam.

5 évig éltünk együtt és most külföldön vagyunk. Éppen hogy berendezkedtünk.


Fogalmam sincs hogyan tovább. Valószínű még egy fedél alatt kell maradnunk amíg összegyűjtünk elég pénzt a szétköltözéshez...


De egyszerűen nem tudom mit kezdjek az életemmel. Úgy érzem nincs erőm dolgozni menni, pedig kell hisz kell a pénz. Hazamennék Magyarországra de nincs értelme... otthon semmi se várna. És vissza se tudnék jönni...


Teljesen kétségbe vagyok esve. 5 éve nem létezem "én" , csak "mi"...


Mik a lépések ilyenkor? Mit kéne tennem? Hogyan lesz hozzá erőm?


Életem első szakítása... első igaz szerelme... azt hittem örökké fog tartani. Segítsetek!



2012. nov. 12. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a legfontosabb,hogy ne zuhanj magadba.tudom,hogy irtozatosan faj,es legszivesebben kiszaladnal a vilagbol,de nem ez a megoldas.probald meg gyakorlatiasan kezelni a dolgot.mindenki tegye a dolgat,aztan a szetkoltozes utan ugyis csillapodik valamennyire a fajdalom,hisz nem latod minden nap.

dolgozni muszaj,robald osszeszedni magad,es erot venni a folytatashoz.fel a fejjel!

2012. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad kő keményen, és minden nap súlykold magadba, hogy "újra boldog akarok lenni, és az is leszek".


És azt is tudatosítsd magadban, hogy senki, SENKI nem ér annyit, hogy tönkretedd magad miatta.


Nekem 2 átgyászolt évbe került kiheverni egy nagy szerelmet, és a mai napig eszembe jut.

De most már tudom, hogy erősebb vagyok, és a szakításban is erősebb lennék, ha arra kerülne a sor. Mert Senki nem ér annyit, hogy feleslegesen gyötőrdjek miatta.


Ha túl akarod élni, akkor kő keményen önzőnek kell lenni, és csak magadra gondolni.


Valamint, ha lesz egy újabb kapcsolatod később, akkor is maradj egy egészséges szinten önálló, mert az sem normális dolog, ha valaki annyira függ egy kapcsolattól, hogy közben elfelejt önálló ember lenni. Egy kiegyensúlyozott kapcsolatban éppen úgy jelen van az "én", mint a "mi".

2012. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyéb gyakorlati tanácsok:


1. a szétköltözést minél előbb megoldani, mert jobb lesz, ha már nem kell látnod minden nap


2. ha a lelked roncs, építsd a testedet: egy kis sport, úgy 20-30 perc napi szinten, amit szívesen űzöl: ezzel levezeted a stresszt is.


3. új hobbik, majd, ha már elmúlik az első sokk.

2012. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!