Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még nem volt barátom, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátom, szerintetek hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Még nem volt barátom, még csak nem is csókolóztam soha. :) Most van egy 17 éves fiú, akivel nem tudnék elképzelni semmi komolyabbat, viszont ő fülig szerelmes belém és fűzöget már egy jó ideje, hogy legyek a barátnője. Szerintetek érdemes belemenni csak azért, hogy tapasztalatot szerezzek és jól érezzük magunkat együtt? Vagy várjak a "hercegre" aki idősebb, jobban néz ki, stb és hagyjam őt elmenni? Ti hogyan döntenétek?

2012. nov. 24. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Össze akarod törni a szívét? Akkor legyél a barátnője, majd nézd végig ahogy lerombolod szegényt teljesen.
2012. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem sem volt még barátnőm, se csók, de csak ezért nem mennék bele.
2012. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne csak szedj gyógyszert vagy húzzon a srác óvszert nehogy baj legyen!De ha taszít téged a srác akkor csak a tapasztalat miatt ne vágj bele!
2012. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. legalább az első alkalom legyen különleges

2. neki is vannak érzései

2012. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne verd át, légy őszinte! Mondd meg neki, hogy nem lehet köztetek semmi! Szakíts meg vele mindenféle kapcsolatot, mert így lesz a legkönnyebb neki! :)


És ha kell a szerelem, akkor tegyél érte! Keresd meg Ő-t! :)

Pl. írhatsz nekem, lehet hogy én vagyok az! :O :D


20f

2012. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na most semmi komolyabbat nem tudsz elképzelni vagy semmit? Nem mindegy. Ha azért tetszik neked, sztem haverkodjatok, dumáljatok, aztán majd kialakul. De ha neked egyáltalán nem tetszik, akkor ne szórakozz vele.
2012. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ugyan ez dettó csak én srác vok.

16/f

2012. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah h válaszoljak is ne jöjj össze vele
2012. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg fiúval,kapcsolatot teremteni és összejönni
2012. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat mindig ennyivel kevesebbet jelentett kölcsönös szerelemnél, vagy csak mostanában vesztette el az értékét?
2012. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!