Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holdfiú kérdése:

Szerintetek hogyan tovább? valakinek hasonló érzés?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok 3 hónapja lett vége a kapcsolatomnak mely 6 évig tartott sajnálatos módon amikor el keztünk járni elidegenedtünk a barátaimmal immár egy darab sincs. szeretnék egy komoly kapcsolatot csak ügye ms időt élünk nem járok bulizni hisz nincs kivel neten próbálkoztam ismerkedni de személyes találkozást csak ha jobban megismernek cimszóval akarnak de szerintem a legjobb ismerkedés személyesen meg soknak palija is van és csak beszélgetni szeretne mert a pasija nem érti meg (akkor miért van vele) nem vagyok terapeuta mindegy nem is ez a lényeg szeretném megkérdezni hogy hol lenne esélyem egy olyan érett nővel, nőkkel ismerkedni aki komoly kapcsolatot szeretne. sajnálatosan nekem is vannak elég nagy hibáim szemilyiségben nimfomániás vagyok és első randin se tudom visszafogni magam persze az én hibám ez egyértelműen de ezen nem tudok változtatni szeretném segítségeteket kérni hogy szerintetek mit tegyek hol ismerkedjek? magamról annyit hogy nem szeretek hazudni egyáltalán kiskorom óta körbe vagyok véve nőkkel suli, utána munkahelyen is jobban megértem a nőket és jobban is elvagyok velük pasikkal valahogy nemtudok beszélni, szeretek sétálni tvzni és játszani és szerelmemmel lenni már ha lenne.

2012. nov. 25. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szóval... Lett egy barátnőd és emiatt elvesztetted a barátaidat , majd a csajodat is. Meg kell h mondjam nem vagy túl ügyes. Én úgy gondolom h kialakíthattad volna h a barátaidra is meg a lányra is legyen időd. Bulizni egyedül is lehet csak elég gáz... am egykét ismerősödet akikkel jobba vagy elhívhatod valahova nem kell feltétlenül legjobb barátnak lenni. Bulikban könnyen ismerkedhetsz és barátokat is találhatsz , vagy , akár kondi termekbe vagy bizonyos sportokban ahol csapatjátékot kell játszani. Amit meg írtál h nimfomániás vagy arról meg nem feltétlenül tehetsz . :)
2012. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!