Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes belém?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém? Hogyan adhatom a tudtára h szeretem? 15F

Figyelt kérdés
SZERELMES vagyok egy nálam pár hónappal fiatalabb lányba.Osztalytarsnom volt meg alapsulin.Sokat irogatunk meg most is,hogy o mas varosba ment tovabbtanulni,visszahuzodonak tartom ot,de nagyon jol megertem magam vele,szóval nem csak neten vagyok vele képes órákat beszélgetni,hanem a valóságban is,DE sajnos,ha a való életbe talizunk akkor álltába ott vannak a volt osztálytársak is szóval nem tudunk negy szem kozt beszelgetni.Ev vegi bulin volt a legnagyobb eselyem nala,mert akkor tobbszor is tancoltunk egyutt meg hat mar a vallan volt a fejem(nem reszletezem h miert) amikor epp megszakitottak :(....nos akkor meg mondok pár példát:egyszer azt sugta a fulembe egy bulin ,,legyszi,te ne igyal´´,vagy sokat nevettunk az utobbi idobe vmin es pont olyan anyagot vettunk a suliba es mikor elmondtam neki azt mondta h ra-e gondoltam,de pl utoljara mikor taliztunk es mellette ultem a kocsiba es nem tudta kinyitni az ajtot en meg segitettem neki es ahogy egybeertek a kezenik melegseg fogott el,vagy mikor atoleltem az ex osztalytarsnoimet es mikor ra kerult a sor az ido megszunt letezni...nah mit gondoltok?
2012. márc. 25. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem van nála esélyed. hívd el valahova kettesben, a többi osztálytárs nélkül. nem kell, hogy randiszagú legyen a dolog. mondj csak annyit neki, hogy találkozhatnátok, hívd meg egy fagyira, vagy egy gyrosra, és találj ki egy helyet, ahol egy darabig egyedül lehettek, és csókold meg, ha úgy történnek az események.:)
2012. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is ugy érzem h van nála esélyem,igaz hogyha azon a bulin maskepp alakulnak a dolgok,minden mas lenne :P aaah en hulye
2012. márc. 25. 20:43
 3/3 A kérdező kommentje:
egyebb tanacs?
2012. márc. 25. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!