Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok kapcsolatot teremten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kapcsolatot teremteni az ellenkező nemmel mit lehetne ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

ha egy fiúval kellene ismerkednem el kap egy 'láz' szerű valami, nem merek beszélni, izzad a tenyerem, nem merek a fiú szemébe nézni. elakad a hangom, és volt amikor fizikai fájdalmat is éreztem( pl hasfájás ).

volt,hogy neten ismerkedtem fiúkkal és amikor eljött volna az ideje, hogy talizzak velük lemondtam nem mertem velük találkozni. túlságosan féltem! és abba is maradt az ismerkedésünk utána.

soha nem lesz így barátom. kezdeményezni meg végképp nem merek. a mosolygás, szemezgetés is nehezen megy.sőt semennyire sem megy sajnos. félek a kapcsolatteremtésektől! ami a legrosszabb,hogy nem merek görcsölés nélkül mosolyogni rájuk, és hogy a szemükbe sem merek nézni.

és már 20 éven felül vagyok ez még rosszabb.

más is van így?? mit lehetne ezzel kezdeni?



2012. dec. 5. 18:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szembe kell nézned a félelmeiddel!!! :D


Hol laksz?

2012. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:

Hát próbálj élősszőr pl. fiatalabb srácokkal beszélni, én fiúként sokkal jobban szeretek 25-30 éves csajokkal beszélngetni mert akkor nem érzem hogy magam feszélyezve attól hogy bármit is bizonyítanom kéne, és így el tudok lazulni.

17/f

2012. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Óóó, pont ugyanígy vagyok én is, szintén huszonévesen. :(

Az ismerőseim között pont most van egy ilyen eljegyzési hullám, mindenki tök boldog a párkapcsolatában, nekem meg még sosem volt benne részem. :(

Eléggé kétségbeejtő. Én mondjuk még odáig sem jutottam el, hogy neten ismerkedjek, félek is az egésztől, mert hogy néz már ki, hogy ennyi idősen is ilyen kis béna vagyok... Neki se tudok kezdeni.

Amúgy neked vannak fiú ismerőseid? Mert nekem az is gond, hogy valahogy kimaradt az életemből ez a "hogyan viszonyuljunk a másik nemhez"-dolog, se fiútestvér, se fiú ismerőseim nincsenek.

Jó ötletem a megoldásra sajnos ebből kifolyólag nincs, de mint látod nem vagy egyedül a problémával. (Bár mondjuk ez gondolom nem boldogít. :))

2012. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

azért örülök,hogy nem vagyok ezzel egyedül=)

nem, nincsen nekem sem fiú ismerősöm. régen volt, egy, de akkor még sokkal kisebb voltam és nem tűnt semmi sem problémának. most már az lett. 14-5 éves korom óta tart ez.

mondjuk igaz előtte is enyhén jelentkeztek ezek a tünetek,hogy féltem tőlük, de annyira nem még megbírkóztam vele, most már odáig jutottak,hogy nem merek.

remélem valahogy sikerül megoldanunk a problémánkat.

=/

2012. dec. 5. 19:10
 5/25 anonim ***** válasza:

De akkor lányokkal nincs semmilyen gondod? :)

Az jó lenne. Mozdulj ki a barátnőiddel valami házibuliba! :D

2012. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
lányokkal nem, velük eleinte csak távolságtartó vagyok. de nem görcsölök közben.
2012. dec. 5. 19:22
 7/25 anonim ***** válasza:

Fiúhaver tényleg segítene a dolgon mindkettőtöknek.

Ha már felnőttek vagytok, akkor gondolom dolgoztok valahol, vagy még egyetemre jártok. Biztos vannak ott férfiak is, akikkel néha beszéltek valami oknál fogva, tehát, egy kis dumálás belefér, aztán lehet próbálkozni a barátkozással.

Meg azért egy huszonéves lánynál bepróbálkoznak a pasik kérés nélkül is, azokat sem kell mindig elhajtani.


Olyan, mintha vizsgadrukkod lenne, de itt nem nagyon van mit elbukni, végtelenszer újrapróbálkozhatsz.

2012. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

nem járok egyetemre

melót keresek de még nem jártam sikerrel , tehát nem dolgozom még sehol.

2012. dec. 5. 19:33
 9/25 A kérdező kommentje:
eljárni egyedül nem igazán szoktam sehova
2012. dec. 5. 19:33
 10/25 anonim ***** válasza:

Akkor gyere el velem! :D

Hová valósi vagy? :D

2012. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!