Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok kapcsolatot teremten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kapcsolatot teremteni az ellenkező nemmel mit lehetne ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

ha egy fiúval kellene ismerkednem el kap egy 'láz' szerű valami, nem merek beszélni, izzad a tenyerem, nem merek a fiú szemébe nézni. elakad a hangom, és volt amikor fizikai fájdalmat is éreztem( pl hasfájás ).

volt,hogy neten ismerkedtem fiúkkal és amikor eljött volna az ideje, hogy talizzak velük lemondtam nem mertem velük találkozni. túlságosan féltem! és abba is maradt az ismerkedésünk utána.

soha nem lesz így barátom. kezdeményezni meg végképp nem merek. a mosolygás, szemezgetés is nehezen megy.sőt semennyire sem megy sajnos. félek a kapcsolatteremtésektől! ami a legrosszabb,hogy nem merek görcsölés nélkül mosolyogni rájuk, és hogy a szemükbe sem merek nézni.

és már 20 éven felül vagyok ez még rosszabb.

más is van így?? mit lehetne ezzel kezdeni?



2012. dec. 5. 18:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#13

Nyilván a folyosón, büfében előfordulnak, csak velük nem tudok megismerkedni, mert nincs közös óránk, mondvacsinált ürüggyel pedig nem fogok odamenni hozzájuk, mert ahhoz nincs bátorságom. Nálam is nagyon közrejátszik az önbizalomhiány, mint a kérdezőnél.

2012. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

igen mikor suliba jártam én sem mentem oda egyik fiúhoz sem, nem tudtam milyen szöveggel kéne, és mert nem is mertem.

meg ahogy tapasztaltam, nem tetszettem senkinek sem.

2012. dec. 5. 20:17
 23/25 anonim ***** válasza:

Lehet én sem vagyok mérvadó, mert az én szakomon meg lányok nem voltak, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy lány ne tudna elkelni.

Úgy gondolom a férfi dolga a kezdeményezés, de valakivel 3 másodperccel tovább szemkontaktust tartani, horribile dictu egy halovány mosolyt megereszteni még a hozzátok hasonló mimóza lányoknak sem kivitelezhetetlen feladat.

2012. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én meg a lányokkal nem tudok kapcsolatot teremteni, mert folyton azt érzem, hogy olyan csúnya vagyok, biztosan nem örülnének a lányok, ha lenne képem leszólítani őket. Csúnya fiú vagyok szerintem. :/
2012. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ott kéne kezdeni, hogy úgy kell beszélgenti valakivel semmi tétje, következménye. Lazán sem tudsz? Hát pedig, ha ez menne, akkor jó. Inkább az emberi kontaktus nincs senkivel. Nincs barátnőd v. régi ismerősök? Valahol el kell kezdeni. Magaddal kell rendben lenned, önbizalom, utána menni fog. Munkát hogy keresel, ha elbeszélgetésen is ilyen lehetsz. Az egyik válaszoló, de van olyan, hogy egy lány nem tud elkelni. Nézzél szét, mióta egydül vagyok, csak ilyen emberekkel találkozom.
2012. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!