Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok kapcsolatot teremten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kapcsolatot teremteni az ellenkező nemmel mit lehetne ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

ha egy fiúval kellene ismerkednem el kap egy 'láz' szerű valami, nem merek beszélni, izzad a tenyerem, nem merek a fiú szemébe nézni. elakad a hangom, és volt amikor fizikai fájdalmat is éreztem( pl hasfájás ).

volt,hogy neten ismerkedtem fiúkkal és amikor eljött volna az ideje, hogy talizzak velük lemondtam nem mertem velük találkozni. túlságosan féltem! és abba is maradt az ismerkedésünk utána.

soha nem lesz így barátom. kezdeményezni meg végképp nem merek. a mosolygás, szemezgetés is nehezen megy.sőt semennyire sem megy sajnos. félek a kapcsolatteremtésektől! ami a legrosszabb,hogy nem merek görcsölés nélkül mosolyogni rájuk, és hogy a szemükbe sem merek nézni.

és már 20 éven felül vagyok ez még rosszabb.

más is van így?? mit lehetne ezzel kezdeni?



2012. dec. 5. 18:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Igen, én se járok el egyedül sehova. Egyetemre ugyan járok, de egy kis szakra a bölcsészkaron, itt nincsenek fiúk. :)

2012. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Akkor marad az internet.

Látod, már van is jelentkező. :)


Semmi rossz nem fog történni, ha egyszer találkozol valakivel, akit előtte már levelezés vagy chatelés közben megismertél. Beültök egy kávézóba, elbeszélgettek, lehet, hogy csalódás lesz, de ha soha nem próbálod meg, akkor örökre egyedül maradsz.

2012. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#11

A büfében sem, a könyvtárban sem, a folyosón sem, a kari bulin sem?

2012. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ahogy így olvastam a problémádat nekem kicsit az jött le hogy nem vagy túl magabiztos!Nem lehet hogy csak önbizalom hiányod van?Vagy esetleg gyerekkorodban nem történt veled vagy a családodban olyan dolog ami kihatott a jelenlegi helyzetedre?Nem lehet hogy azért nem vagy képes fiúkkal kapcsolatot teremteni?Mert ha itt lesz a gond akkor ezen lehet segíteni!
2012. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

igen az önbizalomhiányom miatt is lehet.

nem történt semmi kiskoromban sem. ami kihatott volna az életemre.

2012. dec. 5. 19:48
 16/25 anonim ***** válasza:

jéé, most jövök rá, hogy én is ilyen vagyok! :D

Csak nekem néhány éve eltűnt ez a félelem a másik nemmel szemben :)


De amúgy megmaradtam ugyanolyan visszahúzódónak :S

Tényleg az lenne a legjobb, ha kimozdulnál valakivel, aki segít ismerkedni! :)

2012. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kétszer megkérdezték már, most én is megkérdezem, hol laksz? Írj megyét legalább, ne hagyd figyelmen kívül a kérdést! F
2012. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
pest megye
2012. dec. 5. 20:00
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha nem Nagykőrös vagy környéke, akkor messze laksz.
2012. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
nem ott lakom
2012. dec. 5. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!