Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelt kérdés

Másfél év után a köztünk lévő távolság miatt szakítanunk kellett. Még mindig szerelmesek vagyunk egymásba, az megoldhatatlan hogy soha többet ne találkozzunk.

Hogyan tegyem túl magam ezen, ő volt az első barátom és nem is tudok rajta kívül mást elképzelni.

Ő 21, én 18.

Köszönöm



2012. dec. 5. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakítsd meg vele a kapcsolatot (mindenfélét)

Foglalkozz más dolgokkal.

Ismerkedj!

2012. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem amúgy ismerkedhetsz! :D


Hol laksz kérdező? :)

2012. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl lehet élni a szakítást, tapasztalatból írom. A nyáron lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak, a párom szakított. Akkor zat hittem nem élem túl, sajnos rossz dolgok is megfordultak a fejemben. A hugommal jártam el szórakozni, kimentem dolgozni külföldre (előtte is ott voltam) szintén hugommal... A fájdalom azonban akkor kezdett el igazán enyhülni amikor megismertem a jelenlegi páromat (akkor még csak neten keresztül). Most már a világ összes pénzéért sem mennék vissza az előzőhöz aki lemondott rólam...

Ami sokat segít (ahogy az előző is írta): szakíts meg vele minden kontaktust, ne írj neki és ne is válaszolj... aztán egy idő után már észre sem veszed a hiányát... (max az álmaidban kísért mint anno engem...)

2012. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos lesznek olyan helyzetek amikor egy légtérben kell legyünk, több napra is, "összezárva". Nagyon szeretem őt, én nem keresem, de ha ő hív nem birom ki hogy ne vegyem fel.
2012. dec. 5. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!