Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Olyan aranyosan mosolyog.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég szakított velem a volt barátnőm,feltehetőleg súlyos családi gondok miatt "megbolondult",szó szerint.Próbáltam beszélni vele,de reménytelen,teljesen elvesztette az eszét,agresszív lett.Túl is tettem magam.

Most van egy nálam egy évvel fiatalabb lány,aki a suliban is mosolyog,stb..

Szeretnék kezdeményezni,csak az a probléma,hogy egyáltalán nem ismerem...

Azt terveltem ki,hogy ráírok Facen,és ha nem "zavarom",élőben is leszólítom. :)

De hogyan...?mit írjak,hogy ne legyek tolakodó? :)

Előre is köszi

14/F



2012. dec. 10. 00:23
 1/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

bármit is tégy a flúgos csaj sztorit hagyd ki belőle.

amúgy kőkemény 13 éves a csaj mégis mit kellene tenned? elhívod valahova.. úgy értem ált. isk.-be talán annyira nem lehet necces a dolog bár tény h már rég voltam általános sulis és azon vészterhes matyizással tarkított időket is végül 1 "külsős" bnővel enyhítettem úgy h a h szólítsunk le 7.eseket nem az én asztalom.


na látod ha most japánba születtünk volna akkor nem lenne ilyen gondunk :D

2012. dec. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából csak nem akarok tolakodó lenni,mert akkor "megijed". :D

Szép,aranyos...és állítólag lelkileg is "szép". :)

2012. dec. 10. 00:37
 3/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
47%

a lelkileg szép azt jelenti h gátlásos önbizalom hiányos önértékelési zavaros csaj ?:D kerüld mint bal liberálist az értelem!

egyéb esetben nem fog megijedni.

2012. dec. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,szimplán írj rá h szia nem zavarok? akkor vissza irja h nem és akkor benyomhatsz olyan szöveget h aranyosnak (vagy akármilyen pozitiv jelző) találod és szeretnéd megismerni és a többi jön magától :D
2012. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy megmondom neki őszintén amit érzek. Neten/valóságban egyaránt, legutóbb pl a következőt írtam egy lánynak:

"Olyan kis édes vagy ezen a képen :) Lenne kedved beszélgetni?"


Igent mondott, ha nemet mondanak az se baj, akkor nem jöttél be a csajnak, de nem a dumád miatt. Egyszerűen nem vagy az esete, van ilyen. Én igaz 6-7 évvel idősebb lányokkal ismerkedek, de szerintem ez a kis tiniknél is beválhat :)

2012. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!