Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22+1 hetes kismama vagyok!...

22+1 hetes kismama vagyok! Még mindig nem láttuk lányom vagy fiam lesz. Milyen színekben lehet ilyenkor gondolkodni? Vélemények!

Figyelt kérdés
PL:ruha,ágynemü,kis kád stb....köszi a segítséget!
2009. febr. 14. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most 26 hetes vagyok, de még én sem tudom hogy mi lapul a pocimban! :))

Így ha rövid időn belül nem mondanak semmit, a kisszobája marad halványzöld! De gondolkodtam még a drappos, világos mogyóró színben is! Szerintem azok elég unisex színek!


Boldog babavárást!

2009. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam szobájának festése sárga-narancssárga verzióban készült. (ha tudtam volna a nemét, én akkor sem akartam rózsaszínben vagy kékben pompázó szobát) A bútorok és kiegészítő tárgyak kivétel nélkül fehérek. Ruhácskákban fehér, sárga, zöld, barna, bézs és ezek árnyalataiban lehet gondolkodni.
2009. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a szobát ugyanezen okoból - de amúgy is az tetszett - napsárgára festettük, a kiegészítők is sárgák-narancssárgák. Ha ruhácskákat veszel, mellőzd a rózsaszínt és a kéket, minden más szín elég unisex. De én annak ellenére, hogy mikor már tudtuk, hogy kislányunk lesz, vásároltam rózsaszín dolgokat, a fehéreket szerettem legjobban, azokat mosni is jó.
2009. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is narancssárga a szoba, a kiságy ágyneműje, baldachin narancs-kék-vajszín, hogy uniszex legyen (most fiam lesz, de hátha a következő kislány, és akkor tudjuk majd használni :)

amíg nem tudtam mi a neme, addig kisruhákból fehéret, vajszínűt, sárgát, barnát, vegyes-mintásat vettem


(nekem amúgy csak a 4d-s UH-n tudták megmondani, a sima UH-n nem)

2009. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Narancssárga, zöld és ezek mindenféle árnyalatai. Kitartás! Én 39 hetes vagyok és még mindig csak találgatnak...
2009. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Nekünk lányunk lesz állítólag, de sárgára/narancs festettük a szobát dekor festékkel, nagyon szép, csak ajánlani tudom! A kiegészítők színesek micimackós függöny, micimackós képek, kék fehér baldahin,kék fehér pelenkázó feltét, bükk fehér bútor, teljesen unisex a szoba.

Kádat zöldet vettünk. Ruhákból zöld,sárga, narancs, fehér, krémszínű ami jó fiúnak lánynak is, de én kéket is vettem annak ellenére hogy lány. A plédje zöld. Babakocsi mózese kék, ülő része narancs piros, hordozó narancs fekete, ha a második majd fiú lesz, neki is jó legyen.


Ja, és ha lányod lesz, kilyukasztatod a fülét, s máris látni fogják mi a neme ;-) Nekünk már megvan a fülbevaló.

2009. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Én sem tudom még s nemét! De ha megtudom én akkor is mindenből fehér,zöld,sárga rucikat cuccokat veszek! HA lány akkor sem akarom rózsaszínbe öltözteti ! A semleges színek olyan szépek!!
2009. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Nálunk a kiskád zöld, a törölközők fehérek és narancssárgák.

Az ágynemű fehér, mert ha gond adódik csak beledobom a gépbe 90 fokra és kész.

A fejvédő unisex drapp alapon mindenféle szines minták.

A takarók, plédek zöme is semleges színű, elsősorban ott is az volt a lényeg nekem, hogy lehessen gépben mosni.


Nem direkt alakultak így a színek, 30 hetes elmúltam, mire megtudtuk, hogy a baba megkukacosodott. Most már nem bánom, könnyű kezelni őket,és lehet, hogy a kistesó csajszi lesz, akkor neki is tudom használni.

2009. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mintás - csíkos pl

nagyon sok dolog szép, színes csíkos, teljesen uniszex


nálunk valahogy kimaradtak a zöld dolgok, de szerintem az is teljesen uniszex. viszont a narancssárga sláger.. igazából szerintem bármi, ami nem rózsaszin/babakék.


de keves az egyszinu dolog nalunk, altalaban minden mintás, szines (még a lepedő is, van két fehér, egy narancssárga, egy békazöld, meg egy szép kék).


igazabol az a lényeg, hogy szines legyen, akkor sok szinu lehet a babaszoba, de ne legyen giccses, meg túl színes.

neztem a babaszobakat pl a brendonban, mint olyan paszteles, ami a szuloknek jo, de a gyerekek jobban szeretik, a szep, elenk szineket..nalunk pl ha bemegy valaki a gyerekszobaba nem igazan tudna megallapitani fiu vagy lany szoba (najó, mondana, hogy fiu, de csak mert most a kék alapon narancssarga zsiraf-oroszlan-elefant-stb agynemukeszlet van fenn, de pl ha a masik agynemukeszlet lenne fenn, ami ilyen bézs barnas alapon piros mintás, akkor már nem lenne olyan biztos benne :))


amugy meg pl mi nem vettunk kiskadat, mert a szomszed mondta, hogy majd megorokoljuk tole, ott kislány van, mi meg kisfiut varunk, de nem hiszem, hogy ez gond lenne.

(a masik, amin gondolkoztunk, hogy lefestjuk a halvanysarga falat a gyerekszobaba zoldre meg sargara, amit vegul nem tettunk meg, de peldaul a szomszed kislany gyerekszobaja is zold-sarga, utana lattam)..

2009. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a 38. hétben vagyok. Van egy egy éves fiam, akinek a cuccait örökli a pici. A nemét nem tudták eddig megmondani, de én a fiam volt cuccaiból válogattam össze a ruhákat, amikbe majd hazahozzuk. És van benne világoskék, amit akkor is rá fogok adni, ha kislány lesz. Itthon is fogom kékben járatni, és csak azért szerzek be néhány csajosabb cuccot, hogyha elmegyünk valahova ne nézzék kisfiúnak, mert az első egy évben némely babán nem látszik, hogy kisfiú-e, vagy kislány. Az ágyneműk is elég fiúsak, bár hála istennek van sok fehér, halványsárga és halványzöld cuccunk is, ami talán eléggé unisex, de ettől függetlenül a világoskéktől sem fogunk visszariadni kislány esetén. Én például oviskoromtól mind a mai napig a kéket szeretem a legjobban pedig lány/nő vagyok. Ha elmegyek vásárolni, és konkrétan keresek valamit eszembe sem jut, hogy rózsaszínt, vagy pirosat keressek.
2009. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!