Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tarthatnám meg mindkettőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tarthatnám meg mindkettőt?

Figyelt kérdés

Nem szeretném elveszíteni a mostani kapcsolatomat sem, és most kialakulóban van egy új kapcsolat is és meg szeretném próbálni.

Akivel most vagyok, vele 50 év korkülönbség van, és olyan nekem mind 2. apukám. Sokkal jobban szeretem mint az igazit aki egy alkoholista és kismillió rossz dolgát tudnám felsorolni.De ő is szeret engem, és konkrét kapcsolatunk nincs, de néha csináljuk egymásnak, ő simogat, és elélveztet, és néha vibrátorral is csinálja, én meg neki csak szájjal... Mindig azt mondta, hogy ha van valaki aki fiatalabb akkor legyek nyugodtan vele, hiszen az a helyes...

Viszont én félek hogy el fogom veszíteni, ha most randizgatok ezzel az új sráccal:(

Szerintetek mi lenne a jó döntés?


2012. febr. 23. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
legyen mindig plusz egy a tarsolyba! :)
2012. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hm csak nekem böki a szemem azaz 50es?
2012. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megacolon kezeléssel.
2012. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

50 év korkülönbség?!

Várjál számolok...

Ha te 18 vagy akkor ő 68... Minden további plusz év már beteges és gáz, mivel ez inkább nagypapa-unoka kategória mint apa-lánya minden további MINUSZ év, meg illegális és pedofília...

De akárhogy is számolom ez mindenképp bizarr... Inkább a fiatal srác!!!!

2012. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!