Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet-e még valaha ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e még valaha ebből szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, múlt héten összejöttünk. Boldog voltam. Érzem, hogy ő lehetne a társam. Amikor vele vagyok,csak úgy repül az idő, de a pillangó a pociban érzés nincs meg. Ha nincs velem hiányzik, de nem annyira, hogy ne tudnám magam lefoglalni. Olvastam, h 2 fajta szerelem létezik: ami első látásra, és ami egy idő után alakul ki.


A kérdésem:

Lehet-e ebből még nagy szerelem?

Voltatok-e ilyen helyzetben? Mi történt? Meddig voltatok együtt?


2o/L



2012. dec. 16. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Még túl korai ,hogy ilyen érzéseid legyenek.Majd akkor fog igazán nagyon hiányozni amikor már többször találkoztatok,és egy idő után mindenről csak ő jut majd az eszedbe.De nem kellene ezen gondolkodnod,hogy lesz-e ebből nagy szerelem,mert az magától szokott jönni.Ne akard görcsösen a szerelmet,hanem egyszerűen érezd jól magad vele.Ha folyton ilyeneken agyalsz,akkor vagy valami nem teljes,vagy még tényleg nagyon gyerekcipőben jár a kapcsolatotok.Én amikor szerelmes lettem a mostani páromba,egy hónap után mélyült el az érzés bennem.Addig én is elvoltam nélküle,viszont amikor megtörtént,csak rá tudtam gondolni.Szerelmes verseket írogattam neki sms-ben és folyton azon járt az eszem ,mivel tehetném őt boldoggá.Mi 4éve vagyunk együtt és van egy szép 3éves kislányunk.A lángoló szerelem kb.másfél évig tartott,aztán átment mély szeretetbe.Nagyon szeretjük egymást,és elfogadjuk a másikat a hibáival együtt.
2012. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Persze hogy lehet:)


Én már voltam ilyen helyzetben a mostani barátnőmmel amikor öszejöttünk igazából ő kezdeményezett és én nem szerettem annyira mint ő engem . Most járunk lassan 10 hónapja , és ha nincs velem, elképesztően hiányzik mert nagyon megszerettem ... A te esetedben meg te is szeretted őt amikor összejöttetek , szóval szinte biztos lehetsz benne hogy nagy szerelem lesz belőle:)

2013. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!