Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfivel szemben felsőbbrendűnek érzem magam, hogy lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így furán hangzik, és nem is értem, hogy miért alakult ez ki bennem, de még ha szerelmes vagyok valakibe, akkor is ezt érzem.

Úgy érzem neki kell értem mindent megtennie, meg úgy alapvetően minden srácnak, mert én ezt érdemlem. És ha együtt vagyok valakivel, akkor is végig bennem van, hogy kezeljen úgy, mint valami hercegnőt, hajlamos vagyok sokkal többet elvárni, mint amennyit adok. Egyébként valóban így is bánnak velem, szóval ez csak olaj a tűzre, nagyjából minden férfi a környezetemben csak ezt erősíti bennem. Meg egy kapcsolatban is úgy érzem, ha bárkinek z így nem tetszik, hát menjen, ő jár rosszabbul, mert úgyse talál többet olyan lányt, mint én, én viszont bármelyik pillanatban találok újabb férfit, akitől szintén mindent megkapok (NEM tárgyi dolgok, nem a vagyonos pasikra hajtok, még mielőtt valaki ezt hámozná ki a leírásomból!).

Ez gondolom eléggé unszimpatikus dolognak tűnik, az is. Viszont ez olyan dolog, amit ismerőseimmel nem szívesen beszélek meg, ha tudtok bármit, ami segítene leküzdeni ezt a hozzáállást, nagyon hálás lennék! Komolyan! Kérlek segítsetek, ha tudtok! :)

22L


2012. dec. 15. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Keress egy papucsállatkát.
2012. dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
az a baj,nem csak te hanem minden lány igy érzi!
2012. dec. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
az,hogy ennyire nem jelentenek neked semmit a partnereid,hogy ilyen könnyen dobod,az eléggé pszichopata jellemző,vagyis érzelmileg teljesen sekélyes,üres.
2012. dec. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy ennyire alattvalóiddá tudod tenni a férfiakat, én nem hagynám, de nem ez most a lényeg.


Ma olvastam egy cikket egy afgán gyönyörű lányról, akinek levágták az orrát+füleit mert megszökött a férjétől.

Ha ebbe kicsit belegondolsz, akkor rájössz, hogy nagyon is jó dolgod van nőként, és szerintem ez a történet egy kicsit elveszi attól a kedved, hogy játszd a kiskirálynőt.

Miden jót!

2012. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy jó dolgom van, még sose kellett csalódnom egy férfiben se, nem vertek át, nem használtak ki, mindig jól bánnak velem. Szóval tudom, hogy nagyon jó helyzetben vagyok, de ez a tudat, hogy ez folyton bennem van, ez kikészít, és cseppet se érzem normálisnak. De nem tudom, hogyan változtathatnék ezen!
2012. dec. 15. 00:33
 6/61 A kérdező kommentje:
Ja és ezt ne úgy képzeljétek el, hogy parancsolgatok, hisztizek, megsértődök...stb, ilyenekről szó sincs! :)
2012. dec. 15. 00:34
 7/61 anonim ***** válasza:

Egyszer dühíts fel egy férfit igazán, aki majd neked megy! Akkor rövid idő alatt rájönnél, hogy nem vagy te felsőbbrendű.

A drasztikus dolgokat félretéve azért, mert sok olyan idióta fickó van, aki bármit képes feladni azért, hogy barátnője legyen. Ha egyszer találkoznál valakivel, aki betörne, mindjárt másként látnád. Vadló vagy, egy igazi kanca, a nárcisztikusabb fajtából. egy igazi, keménytökű cowboy kell ide, aki majd megszelidít! :)

2012. dec. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
49%
csak pár pofonra van szükséged meg egy vaskos eres niggerf*szra, hogy a füleden jöjjön ki
2012. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

És hol lehet ilyen férfit találni, aki képes lenne "betörni"? :D

Egyébként lehet, hogy tényleg egy ilyen típusra lenne szükségem, de azt tapasztaltam eddig sajnos, hogy a nagyon határozott, tipikus alfahímek is lelkük mélyén ugyanolyanok, mint az összes többi férfi. Még nem találkoztam olyannal, aki képes lett volna elhitetni velem, hogy felettem áll. Pedig jó lenne... :)

2012. dec. 15. 00:52
 10/61 anonim ***** válasza:

"a nagyon határozott, tipikus alfahímek is lelkük mélyén ugyanolyanok, mint az összes többi férfi."


Hát persze, mivel megy a nagy reklám, miközben semmivel sem többek, mint más. Istenem, hány olyan fickót láttam már én is, akiről azt hinné az ember, hogy olyan kemény, mint a szikla, eközben pedig csak egy kisfiú.

Tudod Kérdező, az igazi kemény fickók sosem azok, akik melldöngetve nyomják a képedbe, hogy mekkora laza csávók is ők! Az igazán erős emberek mindig szerények. Pontosan azért, mert nincs rá szükségük, hogy állandóan bizonygassák, milyen tökösek. A nagy pofa, állandó káromkodás, időnkénti kifejezetten agresszív viselkedés csak álarc, arra szolgálnak, hogy elrejtsék az igazi arcukat.Az igazi kemény fickók azok, akik mindig céltudatosan, határozottan, de csendben intéznek mindent. Akiket szinte semmi nem hoz ki a sodrából, higgadtan és tárgyilagosan irányítják az életüket. Keress egy ilyent és meglásd, meg fogsz változni!

2012. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!