Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel jóban vagyunk kb. 1 éve, de igazán közel úgy 3-4 hónapja kerültünk egymáshoz. Minden titkunkat megosztjuk egymással, azt, hogy mikor ki tetszik a másiknak. Úgy egy hónapja megváltoztak az érzésem, úgy hiszem. Azt, hogy ő mit érez, nem tudom...DE mikor arról mesélek, ki tetszik nekem, azon nyomban tereli a témát, vagy éppen lebeszél róla, hogy a srác nem való hozzám. Esetleg magához hasonlítgatja, h jaj, ő is ilyen...Viszont mindig a nőügyeiről mesél nekem (bár sosem veszi őket komolyan, amolyan nőcsábász féleség). Abban viszont egyetértünk, hogy mindketten egy tartós kapcsolatra vágyunk, a futó kalandok nem sokat jelentenek(mondjuk utóbbi időben elég sok volt belőle mindkettőnknek)...Vajon ez barátság vagy esetleg több???

2012. dec. 23. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben én is voltam, de a pasi részéről csak barátság volt. Nagyon jó barátság..
2012. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor ne is táplálja esetleges reményeket? ://
2012. dec. 23. 20:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg barátság.Az,hogy még mi lesz belőle,csak rajtatok múlik.Sok rizikófaktor van ilyenkor,valamelyik,vagy mindkét fél tart tőle,ha bevallja hogy ő esetleg többet akar,és a másik nem viszonozza,akkor tönkremehet a barátság,stb...de próba szerencse.Sok sikert!
2012. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ha most barátság van köztünk csupán, akkor sajna nem is fognak változni a dolgok...
2012. dec. 23. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem teszel/tesztek azért,hogy ebből több is legyen...Mert abból,amit fent olvastam,még nem sok kiindulópont van egy kapcsolat kialakításához,csak egy barátsághoz.Sajnos magától nem fog kialakulni több.
2012. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sajnos igazad van...azért köszönöm a válaszodat!
2012. dec. 23. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy kerültetek egymáshoz közelebb (érzelmileg)?
2012. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát sokszor poénkodunk azon, h mi egy pár vagyunk, csak titkoljuk a nagyvilág előtt...érzelmi és mindenféle tekintetben közelebb kerültünk...eddig soha nem hívott el sehová sem, de utóbbi 2 hónapban 2 alkalommal is :D
2012. dec. 23. 21:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem több ha engem kérdezel... ő mennyi érdeklődik irántad? Milyen gyakran keres? stb
2012. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Arról nem volt szó,hogy elhívott.Így mondhatni ő már megtette az első lépést.
2012. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!