Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, szoktatok így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szoktatok így viselkedni a legjobb barátotok nőjével? Miért? (többi lent, hosszú lesz)

Figyelt kérdés

A párom (20 éves) 3 legjobb barátja (25-28 éves férfiak) egyszerűen ki nem állhatnak, pedig nem adtam rá semmi okot. A páromat minden nap csesztetik mióta együtt vagyunk, hogy mekkora a papucs lett, és biztos miattam nem jár velük bulizni és én fogom vissza őt.. Pedig ez nem így van. Bármikor mehet amerre akar ha úgy tartja kedve, sőt én szoktam neki mondani, hogy ne feledkezzen meg a srácokról és ne hanyagolja őket miattam. Erre ezt kapom/kapjuk vissza, hogy csesztetnek telefonon (napi 20 hívás, sms-ek), facebookon.

Velem kb 1 mondatot nem váltott még egyikük sem, max köszönnek (vagy még azt sem) ha 2 órán át vagyunk egy társaságban, ők akkor sem "barátkoznak", csak tesznek néhány csípős megjegyzést.. Pl "nem kéne ennyit k*rvára költened" - mondják a páromnak. Persze ez csak vicc...

Eközben a párom felől annyit tapasztalok, hogy amíg velük vagyunk, néha néha rámnéz, de amúgy semmi. Még a kezemet sem fogja meg, tartjuk a "tisztes távot", gyakran méterekkel arrébb áll tőlem... Aztán ha ismét kettesben maradunk, megint dúl a szerelem, minden szép és jó lesz.

Ez baromi rosszul esik.

Miért viselkednek így? Ha tényleg legjobb barátok, nem inkább örülniük kéne, hogy a pajtásuk végre talált valakit aki szereti és akivel boldog?

És a párom miért "olyan" velem előttük? Számomra ez már megalázó, eddig egyik párom se volt ilyen velem, se a barátaik.. Nem értem. 2 hónapig bírtam, lassan már arra jutok feladom ezt az egészet. Legyenek boldogok 4-esben a barátaival, én meg koccolok, nekem ez sok, nem látok megoldást mivel butaságnak érzem ezt az egészet amit produkálnak.



2012. dec. 30. 13:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igazság szerint a barátai tele vannak, mint a déli busz. Amennyi pénzt egy átlag péntek estén fejenként elbuliznak (limuzin, luxus k*rvák, alkohol), én abból az összegből kb 1 hónapig élek albérletben, rezsivel kajával, mindennel együtt...

Tudom jól, hogy nem illek a képbe, de könyörgöm, nem is miattuk vagyok a párommal.. Nem várom, hogy szeressenek, csak ne lennének ilyen primitívek. Nagyon rosszul esik.

Azt viszont nem akarom, hogy a páromnak választania kelljen.. Anno nekem is kellett választanom kapcsolat és barátok között, 1 év után meg is bántam. Nem akarom őt ilyen téren rossz helyzetbe hozni. Csak sajnos nem látok semmi normális kiutat egy ilyen abnormális helyzetből.

2012. dec. 30. 13:24
 12/14 A kérdező kommentje:

Amúgy igen.. Tudom, hogy a párom baromi kétsznű. Már be is sokalltam és mondtam neki, hogy ez nagyon nincs rendben.. És én is pont ezt mondtam neki: madarat tolláról..

Elmondtam neki mindent amit itt leírtam.. Nevezőre nem nagyon jutottunk, tegnap utazott ki külföldre, így most egy ideig pihenni fog ez az egész.

2012. dec. 30. 13:26
 13/14 anonim ***** válasza:

itt hagyott téged magányosan Szilveszterkor?!

a barátod pont olyan, mint a barátai...

én a helyedben egy percig sem maradnék vele tovább...

luxusqrvák?!

mi a garancia, hogy a barátod nem qrvázik velük együtt?

hagyd ott, ne okozz magadnak kellemetlenséget, éljen együtt a barátaival...

2012. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ami nekem az egészből lejött, a barátod, a "barátai" csicskája, lehet hogy biszex is, nem lehet? Minek kell ez a sz.rjankó neked?
2012. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!