Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenthet problémát a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet problémát a kapcsolatban a pénz?

Figyelt kérdés

Jelenlegi barátom kő gazdag, én nem annyira.

Valakinek volt már ilyen kapcsolata? Működhet ez hosszú távon?

Nem a pénze miatt vagyok vele, eddig nem is volt ilyen barátom.

köszi a válaszokat


2012. nov. 16. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,megint a rohadt pénz! Sajnos azok a férfiak akik ilyen kőgazdagok,nagyon szeretnek irányítani,bunkók,smucigok,nekik mindent szabad,a nője meg fogja be a po.áját! Az elején happy lesz minden aztán késöbb majd kimutatja a foga fehérét.Hallottam már ezer egy ilyet, sajnos 90% ilyen.
2012. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volna a kérdésem, ugyan ebben a helyzetben vagyok, én is kételyekkel...
2012. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a 10% azért kecsegtető, mondjuk szerencsére a tanult féle, nem a diszkós kigyúrt kopasz, télen is napszemüvegben típus
2012. nov. 16. 18:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, főleg később.
2012. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pénz nem, a hiánya inkább, viszont az is csak nők számára.
2012. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mmT ***** válasza:

jelentHET. de a gazdagabb pasi sztem mégis valamennyivel jobb felállás, mint a gazdagabb nő.

de ha fiatalka vagy még ("eddig nem is volt barátom"), akkor ne szaladj úgy előre a pénz kérdéssel, élvezd a szerelmeteket.

2012. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen! Neki van pénze! Valamilyen szinten költ rád,fizet Neked,pénzébe fogsz kerülni.Azért a pénzért ő megdolgozott,és sajnos ezek a gazdagok a legsmucibbak!! És hidd el egy szavad sem lehet majd mellette.Ha félremegy,neked akkor is k.ss van.Ha neked valami nem tettszik k.ss van, őt nem fogja érdekelni stb....

De persze,igen ki kell próbálni,miért ne,aztán majd kiderül idővel.

2012. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elmúltam 30 volt már pár pasim....nem azt írtam, hogy nem volt, hanem azt hogy ilyen nem volt...

értő olvasás 2. osztály

2012. nov. 16. 18:38
 9/9 A kérdező kommentje:

ismerem a régi nőjét....őt nem csalta meg 6 évig...

nem korlátozta a szabadságát és nem ugatott mivel nem a kőbunkó hanem a kő gazdag féle, aki nem összelopta a pénzét, hanem megdolgozott érte.

értelmes ember....

nem erre gondoltam a kérdésemnél. de mind1

köszi a válaszokat, amiből süt az irigység...

tisztelet a kevés kivételnek

2012. nov. 16. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!