Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam Őt, mi legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam Őt, mi legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy buliban voltam, ahol kicsit többet ittam a kelleténél, és rám mászott egy csaj, nem hagyott békén, aztán végül megcsaltam vele a barátnőm. Megtudta és szakított velem! Persze meg is értem, de nem hiszi el, hogy én megbántam és szeretem Őt! Tényleg nem érdemlek még egy esélyt? Én tényleg nem akartam, csak megtörtént..... de Őt szeretem és vissza akarom kapni. Csak félek, és nem tudom eldönteni, hogy mit csináljak! Félek, hogy visszautasít és még rosszabb lesz.

Csajok, ti adnátok még egy esélyt a pasitoknak egy ilyen helyzetben?

Légyszíves normális válaszokat! Köszi!



2013. jan. 9. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miért adnék? Ha 1x megteszi többször is megfogja..

Te megbocsátanád a barátnődnek ha ezt tenné?

Nem érdemled meg a szeretetét :D

2013. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre sem igent, sem nemet nem lehet írni.Sajnos.
2013. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze,fogd rá a megcsalást a piára. Meg a csajra,aki "rád mászott." Jó vicc. A megcsaláshoz te is kellettél. Ráadásul még el sem mondtad neki,szóval őszinteség is smafu.


Teljesen jogos,hogy szakított. És nem,nem fogadnám vissza a barátom ha megcsalna.

2013. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A részegség nem indok arra,hogy megcsald a barátnődet.Nyilván ha nem akartad volna,hogy rád másszon a csaj,akkor erélyesebben is el tudtad volna küldeni,hogy ne legyen kedve hozzád,te mégis beadtad a derekad.Igaza volt a barátnődnek,hogy kiadta az utad.Apropó.Minek iszol annyit ha tudod,hogy ez lenne a vége?Nem a csaj a hibás,hanem te,mert belementél a kis játékába.
2013. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én nem a piára fogtam rá, tudom hogy én is hibás vagyok! Csak úgy gondolom, hogy ha nem lett volna bennem annyi pia, akkor kevesebb az esély arra, hogy hagyom a csajnak, hogy elcsábítson. Tudom én is, hogy nem csak ő kellett hozzá, hanem én is, nem azért írtam. Csak leírtam a szituációt, de nagyon tudom szeretni, amikor csak kötekedni járnak ide az emberek.

#2, neked köszi, hogy te legalább nem cs*sztél le.

Meg annak is köszönöm, aki üzenetet írt, ő volt a legrendesebb!

2013. jan. 9. 17:53
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem fog megbocsátani, lépj túl rajta! Ezer jó csaj van.
2013. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En innek meg egy poharral, aztan rafognam a nyuszira.


Tenyleg nem erdemelsz meg meg egy eselyt. Szivesen.

2013. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És még te vagy felháborodva,mert megmondjuk az igazat.Mi a kötekedés abban,hogy akkora paraszt voltál,hogy megcsaltad a barátnőd akit állítólag szeretsz?Csak annak köszönöd meg aki azt írja amit te hallani akarsz.Elég szánalmas hozzáállás barátocskám.Nem is csoda,ha elhagyott a nőd...
2013. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, persze, ezer jó csaj van, de Nála jobb nincs! Nekem Ő kell, én tényleg nem akartam megcsalni! Egyszerűen jött minden magától, nem is gondolkodtam, semmit nem gondoltam végig. Én Őt szeretem, úgyhogy CSAK ő kell! Szerintetek semmi esély nincs arra, hogy ezt elhiggye nekem? Tényleg ez az igazság!!!!
2013. jan. 9. 17:59
 10/16 Keenox válasza:
Egyszer én is megcsaltam a barátnőmet pontosan ugyanígy. Hosszú hónapokba tellett, de sikerült bizonyítanom, hogy mennyire szeretem, és azóta is együtt vagyunk.
2013. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!