Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S Ti mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Ti mit tennétek? Nemtudom mit tegyek:S Megvan a tökéletes pasi elvene meg minden. De én még bulizni szeretnék. Nem lekötni magam:S bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiu 3 hoanpr ajárunk de már ismerem 5 éve....régen nagyn tetszett(gyerekori szerelem) ...most vele járok,jol néz ki,rendes,kedves,érzékeny,szeretne maaaajd házasodni,gyerekeket,megmasziroz...kaját csinál nekem...de egy baj van:S Nem enged egyedól discoba....nem tudok melette ugy szorakozni oda menni ahov akarok:S De ugy h ő nem jön:S mert ugy nemérzem magam felszabadultnak:S ....Én nem vagyok bele szerelmes...ő halálosan..ájulásig...még gyürüt is vett nekem...(foglalo) Én is család centrkikus vagyok.....szeretnék majd férjet meg gyerekeket....és ő is (rák vagy meg ő is ha valaki hisz a horoszkópba minden tökre ránk vall)....nemtudom mit tegyek mind2 20 évesek vagyunk.nyáron végzünk (21) évesen...Pest álmaimvárosa...oda mennék lakni....vele....ott meg aztán lehet élni meg ujj dolgokat kiprobálni de vele hogy, olan korlátozottbak érzem magam....ki kell magam élnem még ugy érzem: (életembe 5 sször voltma disocba:S)...hülyeségeket csinálni stb...de....ha elhagyom akkor...elhagyom a biztos jövömet is....mit tegyek?

2013. jan. 9. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csak fiúval tudod elképzelni az életed minden percét?
2013. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
magoldás: csajos buli a diszkóban barátnőiddel pasijaik nélkül
2013. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
neem cska fiuval tudom elképzelni...de telik az diő:S milesssz ha nem lessz normális pali akihez majd férjhez megyek...utolso....Menjek el bulizni?? Én mennék de ő nem szereti ha megyek :S azt ondta h neki komol lány kell nem aki bulizni akar...:S de hát 20 évesek vagyunk nem 40
2013. jan. 9. 21:51
 14/20 anonim ***** válasza:
tökre sajnálom a pasidat hogy úgy jársz vele hogy nem vagy szerelmes! remélem olyan pasid lesz mint amilyen te vagy, és el fog járni nélküled bulizni és kiéli magát :D
2013. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
de 20 évesek vagyuuunk:S Miért ne szorakozzunk? Ha házas lessz az ember...meg gyereke utána ugy se mehet...:S
2013. jan. 9. 21:58
 16/20 anonim ***** válasza:
ha ki akarod élni magad, akkor ne legyen barátod! ne szivass másokat a saját kívánságaid miatt!
2013. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

najó, nem szeretek ezzel kötözködni, de a "lessz" az egy sz:D tényleg nem taknyozásból mondom, csak már második oldal óta olvasom...

szóval lesz!:P

2013. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én 19 vagyok de már nem érzem hogy ki kéne élnem magam :)

meg ez olyan mintha muszájból csinálnád... gáz...

nem KELL kiélned magad, ha ez nem természetesen jön... csak azért ne menj el bulizni mert 20 éves vagy és később nem lehet... szerintem teledumálták a fejed.

2013. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ácsi. Én ott akadtam el, hogy "Nem enged egyedül discoba".

Ilyen normális kapcsolatban nincs!

Biztos jövő sincs. Szerintem azt amit leírtál így ahogy van szöröstül bőröstül beszéld meg vele. Őszintén, hogy mennyire szereted, te mit vársz az élettől, ő mit szeretne, mik a céljaitok, különben szenvedtek mindketten sokáig, mire rájöttök, hogy nem ezt az életet akartátok... Komolyan, ilyen nehéz az életed párjával őszintén megbeszélni, hogy akkor most mi van? És az ég szerelmére, tanulj meg helyesen írni, ez alig volt érthető. "hoanpr"??? :S

2013. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%

"de hát 20 évesek vagyunk nem 40"

Hát erről beszélek. Menj, és szórakozz. Ha nem érzed, ne akard lekötni magad. Majd meglesz a normális pasi, ha eljön az ideje.

(én 40:-)

2013. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!