Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy egy tini megtalálja élete párját?

Figyelt kérdés

Hallottam már pár emberről, illetve ismerek is olyanokat, akik tinédzser korukban összejöttek egy fiúval/lánnyal, és azóta is együtt élnek, összeházasodtak, családot alapítottak.

Mindenki leszólja a korosztályomat (16-17 éveseket), hogy ugyan már, 100 másik barátod/barátnőd lesz még, mire megtalálod az igazit.

Ez persze sok esetben igaz az éretlen, "kavarni vágyó" fiatalokra, de van az értelmesebb kategória, akik tényleg hosszú távra terveznek, vannak a továbbtanuláson kívül családi céljaik is. És ilyenkor jönnek megint a felnőttek, hogy ugyan már, most még úgy érzed, ő lesz a férjed, lesz 3 gyereketek, de úgysem így lesz.

Le kell lombozni ezt a generációt, elkedvteleníteni, hogy "jaj, nekünk úgysem most jön még az igazi"? Ki tudja, lehet, hogy mi is megtaláljuk ennyi idősen azt, akivel le fogjuk élni az életünket.

A barátomék családja is, meg az én családom is úgymond "hagyománynak" tartja, hogy fiatal korban kapcsolatot kezdünk valakivel, és ő lesz a társunk. Szerintem nagyon is lehetséges, de a két félen múlik.

A ti/Önök véleményére is kíváncsi lennék! :)

16/L



2013. jan. 10. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudod, aki általában ilyen lenézően nyilatkozik, az elvált és a kutyának sem kell.

Szóval ne vedd magadra.

2013. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
1% és lehet sokat mondtam..
2013. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Nem is veszem magamra, csak kissé rosszul esik, mert egy elég komoly lány vagyok, nem fekszek le össze-vissza senkivel, csak azért, hogy elmondhassam magamról, hogy már nem vagyok szűz. (Egyébként még az vagyok.) De természetesen bárhogy hozhatja még a dolgokat az élet.
2013. jan. 10. 17:46
 4/11 Ivan Iljics ***** válasza:

A személyiségfejlődés általában hosszas folyamat. Van aki korán érő, van aki nem.


Vannak akik már 16 éves korukban is tisztában vannak önmagukkal és vannak akik még 30 körül sem. De a nagy átlag a húszas éveiben talál magára.

Lehet, hogy benne vagy, lehet hogy nem.


De szerintem az emberek nagy átlaga úgy gondolja, hogy ő nincs benne a nagy átlagba. :D

2013. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Persze, hogy nem hiszed el, mert még fiatal vagy gyakorlatilag nulla tapasztalattal. Majd ha volt mér legalább két-három vagy több kapcsolatod, akkor jössz rá, milyen társat keresel. A kapcsolatokon keresztül ismerjük meg magunkat.

Régen azért működött ez a gyerekszerelemből húsz év együttélés, mert sokkal türelmesebbek voltak az emberek egymással, senkinek nem volt semmije és ha dolgoztak, közös erővel szép otthont alapíthattak.

Ma már inkább türelmetlen emberek vannak semmilyen jövőképpel (nem tudod mit tanulj, ahol el is fogsz tudni helyezkedni). Nem azt mondom, hogy nincs Szent Grál, vagy Nessie, csak, hogy egyikkel se találkoztam.

28F

2013. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Volt már egy kapcsolatom, az nem jött be. Meg régebben olyanok, hogy nem voltunk "hivatalosan" együtt, csak úgy... Egyik sem volt olyan, mint a mostani, és ez 1 éve jól működik, szóval eddig esélyes. :) És két türelmes, megértő ember került össze, és már régóta vannak céljaim (+neki is), szóval eddig már van 2%-nyi esélyünk. Juhú!:-D
2013. jan. 10. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:

16 éves korom óta vagyok együtt párommal, lassan 7 éve.

Sok esélye lehet, ha 2 megfelelő ember kerül össze.

Az írásod alapján te értelmes vagy, nem úgy, mint a korosztályod többsége. Ez előny.

További sok boldogságot nektek! :)

23/L

2013. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én se értem miért kell beszólni :D Mi pl. tökéletesen megvagyunk a barátommal.. Természetesen semmi nem garantálja, hogy örökké együtt leszünk, nem is tervezgetjük az esküvőt, de miért kell mindig az orrunk alá dörgölni, hogy úgyis majd szakítunk? Majd vagy szakítunk, vagy nem, ők se látnak a jövőbe meg mi se, szóval ezen kár is beszólogatni :D Egyébként mi is hosszabb távon gondolkozunk.. aztán majd ahogy alakulnak a dolgok, jövőre eléggé felfordul az életünk, ha egyetemre megyünk :D de most boldogok vagyunk, nem vagyunk kíváncsiak az ilyen megjegyzésekre :DD

18/L

2013. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, és örülök, hogy ti is így gondoljátok, 23 és 18 L! :)

Nektek is sok boldogságot még, és azt kívánom, hogy sikerüljön megoldani mindent az egyetem miatt! :)

2013. jan. 10. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Ameddig fiatal és tapasztalatlan az ember, azt hiszi, hogy minden örökké tart.:) Nincs is ezzel semmi gond, de nem a többieket kell hibáztatni, amiért nem értenek veletek egyet. Jó eséllyel rájössz majd magadtól és mosolyogni fogsz, jó esetben szép emlékekkel.


17-20 éves koromig én is azt hittem, hogy jajj szerelem így úgy, örökké. Egyik nap felkeltem és már tudatosodott bennem, hogy nem vagyok szerelmes... Persze a folyamat előbb elindult, de "felfogni" mégis csak akkor sikerült, hogy vége.



De lehetsz te a 20 ezerből az egy!!! Miért ne lehetnél? Attól mert valamire kicsi esély van, attól még Ti megcsinálhatjátok.

Én kívánok nektek sok sikert!!

2013. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!