Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lelki segítséget szeretnék!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki segítséget szeretnék! Közös megegyezéssel szakítottunk a barátommal 2 év után, és most rettenetesen egyedül vagyok. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

(17 éves lány vagyok)Szeptemberig a szüleimmel éltem,de otthon nagyon nincsenek rendben a dolgok,az apám nagyon nehéz természetű,2 testvérem már rég elköltözött,alig tartjuk a kapcsolatot,pedig próbálkoztam.

Anyukámmal sem egyszerű,mert idegileg már teljesen ki van készülve apám miatt,rajtam vezették(és vezetik)le a feszültséget,ha tudják,a válással meg csak fenyegetőzött anyum,de ez már nem is az én dolgom.

A fő problémám,hogy mivel szeptemberben kimenekültem ebből a helyzetből,iskolát váltottam és egy félszobás minialbérletbe költöztem egy kis zsákfalu legvégébe,nagyon egyedül lettem.Igaz barátom kettő van,de bizonyos okokból velük sem tudom tartani a kapcsolatot.Egyedül kell csinálnom mindent,a suli innen is messze van,és a barátom volt az egyedüli,akire számíthattam.Annyira szeretem,és tudom,hogy nem szabad se felhívnom,se beszélnünk,mert harmadszorra már nem szeretném ugyanazt a hibát elkövetni.

Úgy érzem túl gyorsan kellett felnőnöm,nincs kivel beszélnem és rengeteget sírok.Erről nem is merek beszélni,mert csak megszidnak,hogy azonnal szedjem össze magam és tanuljak vagy ilyenek.

szóval..na..én csak egy kis lelki támogatást szeretnék..

Nagyon köszönöm,ha elolvastad! :)



2013. jan. 10. 22:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Annyira nagyon köszönöm!

Már ettől tényleg sokkal jobban vagyok.

Úgy belül sikerült változni,már most.

Látjátok? Most egy ember lelki folyamatait megváltoztattátok :))

Hálás vagyok tényleg.

Sőt! Most boldog!

Nagyon hajtok,hogy minden rendben legyen,és tudom,hogy sokkal rosszabb sorsok is vannak az enyémnél.

Az érzéseimet sajnos nem tudom befolyásolni,de ésszel próbálok gondolkodni..

Sőt! Ma nagyon koncentráltam,hogy kívülről lássam magam.

Igazából ezt egy német színdarab mondása közben sikeült összehoznom,úgyhogy csak elröhögtem magam :D

De persze kezdem érteni. Jobb lesz. Biztosan.

2013. jan. 11. 19:21
 12/13 HotChoc ***** válasza:

Hát bizony az én szám széle is reszketett amíg a történeted olvastam... :(

Az viszont nagyon jó, ha most jobban érzed magad. Szívemből kívánom, hogy maradjon meg ez az érzés benned, meglátod, minden jóra fordul! Erős vagy, mint a felkelő nap :)

2013. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nagyon sajnálom,ami veled van. Ha akarsz nyugodtan írhatsz üzenetet.:)
2013. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!