Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy egyedül maradok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy egyedül maradok, van megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval félek hogy egyedül maradok,de a rossz kapcsolattól legalább ugyanennyire tartok. Halkan megsúgom nem 18 vagyok, nincs senkim, már évek óta,ilyen futó kalandféle ha bepróbálkozott egy kettő. vagy nős, barátnős pasik ez meg csak elszomorít. Szóval nem tudom hogy lehetne így férfiban gondolkodnom,aki családot szeretne, és leginkább engem. Nem valakit hanem engem. Megtapasztaltam azt is ha egy nő kiszolgálja a férfit, és az biztonságban érzi magát akkor a nő szolga lelkű lesz-és az meg nem vonzó a pasinak.Ekkor jönnek pl a megcsalások, nőnek a társas magány. Viszont mindig ugy lenni egy kapcsolatban hogy féllábbal kint vagyok - csak azért hogy a másik is erőfeszítéseket tegyen, legalább minimálisan ez se normális. Arról nem is beszélve ..rengeteg a lelki beteg pasi is nő is (lehet én is az vagyok ) de mire a sok csalódás után meg gyötrelmek után talpra állok, tökstabillá(haha) válok vagy azt mondom anyagilag is ok vagyok -meg ezt mondaná a másik is -hoppá 50 lettem .Ráadásul a ffiak defektesen is hamarabb elkelnek, és még 50 évesen is nemzőképesek.

Kicsit félek..-de nem akarnék az a ksh-adat (szingliegyed) lenni aki rohan kigáncsolni az első szembejövőt hogy majd teherbe ejtse, vagy magányos pénzes vénlány, aki veszi a szexi fehérneműt amit aztán jól berakja a szekrénybe,majd két mérlegreállás és napi 1 elfogyasztott almagerezd között konstatálja fogyott egy dekát. (mondjuk ez távol is áll tőlem :)) de .. az egész borzasztó utópia lassan valóág lesz,mármint maga a szembesülés hogy az idő elszállt felettem..


2013. jan. 9. 03:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem szerelmes vagyok
2013. jan. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
örülök neki, és gratulálok hozzá,kedves első! :)
2013. jan. 9. 03:20
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
koolyan mondtam: ha tényleg így állsz hozzá magadhoz, és megnyerő számorma a külsőd (mielöt megköveznének hozzáteszem h az irásbol látom h nem csörgönek használja a fejét) akkor nálam tuti befutó vagy :)
2013. jan. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kedves ez az udvarlás, ha látnál elalélnál,- ülök a kis mamuszpapucsomban takaróba burkolózva mikiegers piszimben, nos lelkiekben még valahol 16 környékén-ebből jöhet a mértani számítás, életkor,iq/eq hányad-átlag és külső gyönyör ami ha máshonnan nem ..-belülről fakad :D)
2013. jan. 9. 03:31
 5/27 A kérdező kommentje:

jaa -és várok ám még érdemben a kérdésre válaszokat!


vidám hajnalt mindenkinek :)

2013. jan. 9. 03:33
 6/27 anonim ***** válasza:
Helló! Megnyugtatlak, hogy az írásod alapján, egyáltalán nem te vagy a beteg, hanem ez a világ, amelyben élünk. Nem írtad a korod (utalgatsz itt az 50 körüli évekkel - lehet, hogy akörül jársz). Egy bizonyos korban már biztos másként látja az ember a társkeresés mikéntjét, de semmiképp se gondold magad betegnek, lehet hogy csak kevés normális ember van, akivel összepasszolnál. De kívánom, hogy megtaláld a párod! :)
2013. jan. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

ma 03:31

sokan mondják hogy nemlétezik ronda nö csak kevés alkohol.


én azt mondom, hogy nem létezik ronda nö csak olyan aki nem tekinti nönek magát. :) Sokan azt mondják hogyha egy nö kövér például, hogy: na a hájas szuka. De érdekes módon amerikába ahol ugye minden 4ik ember túlsúlyos ott elfogadott dolog ez és a nők ott elfogadják azt, hogy ök nem deszkalapok és tudják hordani a + kiloikat. Tudnak rá öltözni és felvállalják és láss csodát: a moletteb nök is párt találnak ott. De ez csak egy példa gyakorlatilag mindenfle nöi képzelt betegségre (kicsi a mellem roszul nézek ki az adatlapomon, vastag a combom, nagy a fenekem) blablákra tudnék hasonlo példát mondani :)

2013. jan. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. valahol a30felé vezető úton járok, az 50es férfiakat azért írtam,mert ők értenek meg leginkább ,csak ott már a helyzet-szellemiekben passzolnak,csak hát korban, és jövőt illető elképzelésben nem.
2013. jan. 9. 03:39
 9/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de én is úgy látom, hogy veled szerintem nagyon nincs semmi gond.

A világgal van a gond, hogy olyanok a férdiak amit az elején leírtál.

Kettős csapda. Akinek van barátnője, családja, az megcsalja.. ebből következik, hogy te nem mered bevállalni a komoly kapcsolatot emiatt. A másik oldal pedig a rövidtávú, egy estés..

Csak ne felejtsd el, hogy a késnek 2 oldala van, de van neki pengéje is. Lehet rajta táncolni. Nem mindenki képes rá. Szerintem te képes lennél, és van olyan férfi aki szintén képes rá. Csak meg kell találnod.


Ezt én 23 éves férfi (fiú) fejjel mondom.

Szerintem ne add fel. Hidd el, sok fiú örülne ha ilyen párja lenne, mint Te ;)

2013. jan. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Professzor Úr ! nincs bajom magammal,legalábbis az általad említett az nincs, (átlagos típusba sorható vagyok talán külsőleg) csak ironizáltam amolyan, lányos jókedvvel ennyi.:) de értékelem a válaszod ,köszönöm.
2013. jan. 9. 03:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!