Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 honapja elek boldog parkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 honapja elek boldog parkapcsolatban,ugy,hogy a fiu meg is kerte a kezem. Csak egy gond van! Nagyon feltekeny.. Ez normalis? Mit tegyek? Mit gondolhat a srac?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egy bevasarlokozpontba,ami elott alltak \'\'nyuszinak oltozott\'\' emberek (ferfiak) es szorolapot osztogattak. Hangosan megjegyeztem a paromnak,hogy nezd meg milyen viccesek , es kozbe neztem oket,majd a parom felhuzta magat,es azt mondta,hogy:\'\'na most en jovok de nem harakszol meg ugye?!\'\' Abban a pillanatban mikozbe a kezemet is fogta odament egy lany hatahoz leszolitotta,es ramosolygott a lany visszamosolygvan ra. Ez nekem nagyon kellemetlenul esett.De vajon ez most mit jelenthet nem szeret?Vagy mit? ( Vannak olyan helyzetek,hogy eluralkodik rajta a feltekenyseg es akkor azt sem tudja,hogy mit csinal,de ez nem mentseg szerintem,meg ha az eset utan bocsanatot is kert tolem) Szerintetek mit erezhet a parom irantam? Oszinte valaszokat kerek! Koszi
2008. nov. 16. 10:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Es vajon ugyanijen hirtelen megteheti egyszer majd azt is,hogy feltekeny lessz valakire es megcsal?
2008. nov. 16. 10:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan dedós dolog tőle, bár a féltékenység miatt az ember csinálhat hülyeségeket. 4hónapja vagytok együtt, nem hosszú idő, de én nem pazarolnék rá sokkal többet az életemből. Ha most ilyen mi lesz később??? Megtiltja majd, hogy beszélgess a fiú barátaiddal, vagy hogy elmenj bulizni??? aZtán majd a fejébe veszi, hogy megcsalod és ezzel fog csesztetni??? Tudom milyen egy féltékeny ember. Voltam együtt ilyen sráccal illetve én is voltam már ilyen. Szerintem jó lenne ha ezt megbeszélnétek, de ha nem változik, hagyd el, mert csak az életed teszi tönkre majd.
2008. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Először is arra lennék kiváncsi, hogy mennyi idősek vagytok?Másod sorban nem értem 4hónap után miért kell megkérni valaki kezét,még biztos rengeteg dolog van amit nem tudtok egymásról szóval ez egy kicsit elhamarkodott volt,az meg,hogy van e arra esély ,h megcsal hát lehetséges,elég érdekes gondolkodás módja van a barátodnak.
2008. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj-jaj ez a Debrecen Fórum megnyitó már párokat is tönkretesz?(mert ugye ott voltatok)Szörnyen gyerekes ez a viselkedés,erre nem nagyon lehet mit mondani.Le kell ülni és megbeszélni h valóban szeretitek-e egymást,metr ha nincs meg a kellő bizalom akkor ez nem lesz egy felhőtlen kapcsolat és kár erőltetni.4 hónap alatt pedig nem hiszem h ki lehet ismerni egy embert ahhoz h összekösd vele az életed, még akkor sem ha úgy érzed h ismered.
2008. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy 4 honap keves ido,viszont azt a 4 honapot eggyutt toltottuk az elso percektol fogva (24 orabol 24 et)A koromat illetoen 20 vagyok...es a masik valaszolo kerdesere pedig tenyleg nem tetszik neki,ha egyedul megyek el bulizni (vagyis haverokkal). Szeretni szeretem a paromat,de igy sokaig nem fogom birni,mar leulltunk errol beszelgetni de nem jartunk sikerrel.Meg most az a problema,hogy o kulfoldon volt majdnem 1 honapot,es mikor most visszajott ez a helyzet mar elviselhetetlen,minden kozos haverunkra gyanakszik,hogy nem volt e semmi koztunk,es ez nagyon rosszul esik mert nem csalnam meg soha,es ezt o is tudja. Koszi a valaszokat :D
2008. nov. 17. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!