Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félénkebb, gátlásosabb lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb, gátlásosabb lányok, ti mit tennétek, ha egy srác "elétek állna", és bevallaná, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Régebbről ismeritek a fiút, egy időben sokat beszélgettetek neten, kicsit meg is nyíltatok neki, és már személyesen is találkoztatok (nem randin), azóta viszont valamennyire eltávolodtatok egymástól. A srác azonban elmondaná nektek, hogy jó volt veletek személyesen is beszélgetni, hogy ti testesítitek meg azt az "ideált", akire mindig is vágyott, és hogy elfogadna benneteket olyannak, amilyenek vagytok, mert a találkozás óta is sokat gondol rátok, még mindig a mosolyotokkal álmodik stb. Ti hogyan reagálnátok? Örülnétek vagy inkább megszakítanátok minden kapcsolatot a sráccal, mert "megijednétek"? (Kisebb problémát jelenthet a földrajzi távolság, de ez a srác részéről megoldható lenne szükség esetén.) Ha lehet, akkor komoly válaszokat kérnék, fontos a dolog. Elsősorban alig huszonéves lányok véleményére vagyok kíváncsi, akiknek pl. még nem volt párkapcsolatuk, illetve nem szokták meg, hogy tetszhetnek a fiúknak, önbizalomhiányosak, nem tartják magukat szépnek/vonzónak stb. Előre is köszi. :)

2013. jan. 12. 21:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#9: Attól tartok, hogy ő sem tudna ezzel mit kezdeni, vagy nem jövök be neki, vagy elszúrtam valamit, vagy... Közben meg itt motoszkál bennem az, hogy szeretem őt, ha nem így lenne, akkor egy év alatt valószínűleg már elmúlt volna az érzés.
2013. jan. 12. 21:49
 12/19 A kérdező kommentje:
#10: Akkor te is ilyen típusú lány vagy? Ha egy sráccal beszélgetsz, és közben lesütöd a szemed, és sokat mosolyogsz, az minek a jele? Nem tudom, hogy tetszettem-e neki, illetve hogy nem rontottam-e el mindent azzal, hogy nem mertem neki bókolni, nem dicsértem meg őt stb.
2013. jan. 12. 21:53
 13/19 anonim ***** válasza:
Látod, nagyon sok lányt levenne a lábáról egy ilyen szöveg, de itt vagyok ellenpéldának én és az aki elszaladt. Lutri az egész... :/ Hogyan ne legyél nyálgép? Szerintem ez is nagyon relatív, mindenkinek máshol van a szint, mint látod nekem alacsony a tűréshatár. :D Mondom, SZERINTEM ne mondd el neki ezt rögtön telibe, csak éreztesd, meg bőven elég ha neten elkezdtek újra beszélgetni. Meg az első (pár) találkozáskor is szerintem elég ha csak nagyon jól érzitek magatokat, sőt, a csók is előbb lehet mint a vallomás. Ismétlem szerintem, szerencsére a többiek felvillantanak más opciókat is. :)
2013. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélgetni, de nem volt az igazi. Másrészt meg ő is kereshetne, ha mondjuk érdekelném. De nem tudom, lehet, hogy azért ilyen, mert fél igazán közel engedni magához valakit, fél "elköteleződni", és inkább ő is "elszalad". Egyébként pont a találkozgatás az, ami necces lenne (távolság, igen). De még ha találkoznánk is, és megcsókolnám, az szerintem tuti bukás lenne. Nagyon zavarban volt, amikor beszélgettünk, pedig tök nyilvános helyen voltunk, és részemről nem igazán volt nyomulás. Néha azt érzem, lebonthatatlan falakat épít maga köré. :(
2013. jan. 12. 22:08
 15/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy 1-2 félénkebb lánnyal, akinek tetszettem, nem játszottam el a gimiben. Biztos ipari porszívóként buktak volna rám (akarom mondani elolvadtak volna örömükben), mondjuk még most sem késő.
2013. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Fúú hát én nagyon örülnék neki :) Biztos nem szakítanám meg vele a kapcsolatot, sőt... Valószínűleg a lány is érez valamit irántad, szóval mindenképp mondd el neki az érzéseidet. Ha nem is azonnal akkor legalább célozgass neki :) Beszélgess vele továbbra is, írj rá, kérdezd meg milyen volt a napja stb., és ne csak azt várd úgy ő írjon rád, mert lehet arra vár hogy te írj rá (magamból kiindulva én is arra várok, hogy egy bizonyos srác rám írjon, de mi van akkor ha ő is azt várja, hogy ráírjak?!). Amúgy én is hasonló helyzetbe vagyok mint te, csak én épp a másik nem oldalán állok. Sok szerencsét a kapcsolathoz és hajrá, szorítok. :)


16/L

2013. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, miből gondolod, hogy a lány érez valamit irántam? Egyébként ha a lányt is érdekli a másik ember, akkor ő is írhat "csak úgy", nem? A fene se érti ezt az egészet. Amúgy remélem, neked is összejön a dolog. :)
2013. jan. 13. 20:58
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát ez igazából ilyen női megérzés szerű :) Lehet, hogy mint sok lány arra vár hogy a fiú kezdeményezzen, mert fél attól hogy mi lesz ha ő kezdeményez és a fiú semmit se érez iránta. Lehet ez a helyzet, de mivel én nem ő vagyok így nem tudom. De ha gondolod és jónak látod jelezz felé apróbb dolgokkal és lehet hogyha ő is szerelmes beléd megnyílik és visszajelez. Igazából fura, hogy ide írtam választ ehhez a kérdéshez, mert se félénk, se gátlásos nem vagyok, csak régen voltam pár évvel ezelőtt, de most már nagyon beszédes vagyok és nyílt az emberek és minden felé. Na a lényeg, hogy jelezz apróbb dolgokkal, de ne azonnal komolyakkal mint pl. szerelmet vallani. És találkozhatnátok egy kicsit sűrűbben, elmenni valami helyre ahol mindketten tök jól érzitek magatokat, beszélgessetek még többet és sokkal jobban meg fog nyílni ő is. De ez a Te életed, azt csinálsz amit szeretnél és úgy döntesz ahogy akarsz. :)
2013. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
De mi alapján jött ez a megérzésed? Egyébként szerintem ő is írhatna, ha akarna, a "hogy vagy?" típusú dolgokba még senki nem halt bele, nincs rizikója, és ha csupán barátként/haverként érdeklődsz valaki iránt, akkor is ráírsz néha, ha kíváncsi vagy, hogy mi van vele. Találkozni sajnos nem nagyon tudunk, ő Pesten tanul, és Pest viszonylagos közelségében lakik, én meg az ország másik végén. :( Persze jó lenne találkozni vele, de azt se tudom, hogy ő ezt mennyire akarná. Meg lehet, hogy eleve el is rontottam mindent, vagy én nem voltam szimpatikus neki stb. Szóval bonyolult dolog. Amúgy köszi a választ, rendes tőled, hogy írtál.
2013. jan. 21. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!