Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nem sok téma van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem sok téma van köztünk. A beszélgetésünk kb annyi hogy szeretlek eltelik 10 perc nagyon szeretlek! Mikor történik valami akkor meg folyik belőlem a szó meg belőle is! Adjatok vmi tanácsot hogy mivel tudok ott leni a toppon beszédileg?

Figyelt kérdés

nagyon muszáj lenne mer ez a kapcsolatunk rovására is mehet már 2 éve vagyunk együtt és még mindig nagyon szeretjük egymást!!segítsetek!!

előrre is köszi mind2nk nevében:)

és kíméljetek a hülyeséggel köszi:ö


2010. aug. 10. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elején sem volt beszédtéma? Vagy, ha mostanában fogytatok ki, akkor csináljatok valami szabadidős tevékenységet, szerezzetek élményeket, mert így eléggé el fog laposodni ez a kapcsolat.
2010. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok egy szófsó bagázs az egyáltalán nem baj. Ha kínos a csend, akkor hallgassatok zenét, nézzetek filmeket.

Beszélgetni amúgy sokmindenől lehet, nncs hobbija egyikteknek sem? Egyikőtökkel sem történik soha semmi napközben, amit este megbeszélhetnétek? De amúgy el lehet venni az ilyen kényelmetlen szituk élét egy-egy olvasmányélmény elmesélésével vagy kérdezgesd őt sokat, kérj minél több dologról véleménnyilvánítást!

2010. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

csak mostanában nincs és mais,mondta hogy beszéljük meg h mi legyen velünk!de nagyon szeretjük egymást és igy együtt maradtunk..és nagyon kellemetlen számomra, hogy egyszerüen nem tuddok mit mondani:/

de ő sem nekem..és kérdezem hogy miért van? azt mondja nem tudja..de viszont én sem tudom:(

és én belehalok ha rosszabb lesz ennél igy is titokban vagyunk együtt mer tiltanak..:S::SS:S

2010. aug. 10. 22:03
 4/8 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom:)de azért még irjatok:D
2010. aug. 10. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:

F/16


ne az legyen, h

"Szia! Mizu?

-Semmi sok...ésott?

-Ittsetöbb..." és akkor minden ok :D

gondolkozz el, h mi történt veled ma és kezdj el mesélni valamit, biztosan hozzászól majd valamit, aztán talán ő is mondd majd valamit... hajrá :)

2010. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de velem ugymond nem történik semmi:S:S:S

és ő sem tud túl sok mindent mondani

vagy kérdezzek rá mit csinált aznap???

de arra azt mondja h semmit..ezzel okosabb nem lettem:S:S remélemmegoldódik mer nagyon szeretem és ő is engem..

2010. aug. 10. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Linkelj neki kérdéseket gyakoriról XD
2010. aug. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

(én írtam a szófsó bagázsos hsz-t)

Elég szűk látókörű, nem felvilágosult gondolkodású családra vall az, hogy tiltanak Benneteket egymástól. Nagyon sajnállak titeket ezért. Ennél frusztrálóbbat, minthogy nem tudjátok őszintén kiélni a szerelmeteket, nem tudok elképzelni.

Az az érzésem, hogy a szótlanságotoknak ez is lehet az egyik oka.

Meg kellene próbálnotok kiállni egymásért a családdal szemben. Deklarálni, legitimálni kellene a kapcsolatotokat. Lehet, hogy ez mindent megoldana.

Nem tudom a korotokat, nem tudom mennyire erős a szülői befolyás itt és ott is (gondolom, nem jelentéktelen), de az egyenes beszédet tartom jó módszernek.

"Nézd anyu(anya) apu(apa) én szeretem XY-t. Sokkal felszabadultabb lenne az életem, hogyha ti is elfogadnátok. Látjátok, két éve kitartunk egymás mellet, egyikünk sem vitte a másikat rossz utakra. Mi kifogásotok lehetne a kapcsolatunk ellen?"


Erősen az az érzésem, hogy a kérdésed feltevésének oka a felszín, alatta nagyobb a probléma, amit meg kell oldanotok.

2010. aug. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!