Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vagy ne szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt vagyok a párommal, és mostanában kezdtem érezni azt az effektust hogy "szeretem?-nem szeretem?" az az igazság hogy szeretem, de szexuálisan egyáltalán nem kívánom... és az a legrosszabb, hogy ha szexelünk is, akkor valaki másra gondolok, hogy bárcsak valaki mással szeretkeznék! Mostanában úgy érzem hogy élnem kéne az életemet.. Vágyom arra hogy bulizzak, pasizzak.. de félek hogy esetleg később nem találnék olyan pasit mint ő! Nem arra is gondoltam hogy szünetet kérjek, de félek megbántanám, és nem értené meg! Nem akarom megbántani :/ de viszont most elutazott pár napra és hiányzik! Mit tegyek?

2013. jan. 13. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van másik férfi a láthatáron?


"de szexuálisan egyáltalán nem kívánom... "


Ez mit jelent pontosan? Nem "fekszel" le vele, vagy mi?

2013. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szakíts vele. a szexuális élet fontos része a kapcsolatnak, előbb-utóbb te is megelégeled ezt a helyzetet
2013. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lefekszem vele de nem szívesen!!


Igen van, de semmi érzelmi kötődést nem érzek iránta! Szóval nem vagyok szerelmes belé. Azt hiszem.

2013. jan. 13. 12:08
 4/12 anti paladin ***** válasza:
Ha már nem kívánod, nagy baj van. A szerelemnek része a szex is, csórikámnak - gondolom - előbb-utóbb úgyis fel fog tűnni az elhidegülés. Én nem húznám tovább.
2013. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De azt se tudom hogy mondjam meg neki :S
2013. jan. 13. 12:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Én előbb szerveznék valamit amivel fel lehetne pezsdíteni a kapcsolatot!Ez az érzés mindenkivel előfordul és minden kapcsolatban és minden partner mellett!Ha nem tesztek semmit ellene akkor két évente cserélheted a partnert!
2013. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ő az első komoly kapcsolatom. 17 éves vagyok. Ha vele maradok , félek később akarom kiélni vágyaimat. Ezt nem akarom !
2013. jan. 13. 12:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet. :/

Valahogy szép finoman próbáld meg vele közölni.

2013. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anti paladin ***** válasza:

Ékes magyar anyanyelvünk, szavak számtalan kombinációját kínálja a probléma megoldására. :)


Finoman mondd el neki mi a helyzet.

2013. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, én is kerültem hasonló helyzetbe, és rájöttem, szeretem, de mint a legjobb barátomat, tehát ezért nem kívánom a nemiséget. Én szakítottam vele, de jó barátok maradtunk. Ezt a megoldást találtam. :)
2013. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!