Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek kilátástalan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek kilátástalan a jövője. (? )

Figyelt kérdés

Kilátástalan a helyzet... Legalábbis szerintem.. 20évesen még mindig 11.es és nagyon úgy tűnik, hogy a következő tanévben sem lesz végzős.. Igazából nem is akarja viszont tudja, hogy így semmire nem fog menni később és zavarja is. Csak épp ez ellen tenni is kéne nem csak siránkozni... Próbáltam már vele ezt megbeszélni és mindig csak arra jutunk, hogy nem képes rá ami szerintem hülyeség mert az érettségit a "leghülyébbek" is megcsinálják, és Ő még értelmes is. Ráadásul az még édes kevés, hogy van érettségije csak legalább eddig jusson el, később ráérnénk a további képzésekkel foglalkozni amit esetleg lehetne munka mellett is csinálni.. Nagyon szeretem de nekem ez a közös jövőnkbe nem fér bele nem beszélve arról, hogy a családom előtt is kellemetlen az egész hogyha szóba kerül... A kérdésem az hogy mit tudnék tenni, hogy összekapja magát és tanuljon? Én 24 vagyok és már tervezném a jövőmet családalapítás szempontjából és nem vagyok benne biztos, hogy nekem 'ez' kell... Igenis fontos az iskola.. Nem mondom, hogy diplomázzon le, de legalább valami szakmája legyen.. Nekem fontos az anyagi biztonság, és nem akarom , hogy nyomorogjunk és úgy kuporgassuk össze a pénzt egy 10ezer forintos farmerre vagy esetleg a gyerekünknek egy új babakocsira... Egy szónak is száz a vége, mit kéne tennem? És meddig várjak , hogy megváltozzon? Mert sajnos ha nem változik meg x időn belül, akkor kénytelen leszek mást keresni.. Szeretem minden hibájával együtt, mindet elfogadhatónak tartom viszont ez az egyetlen olyan tényező ami korlátozna a jövő tervezéssel vele kapcsolatban... Sajnálom ezt az egészet, de inkább most legyen vége mint esetleg 1 gyerek után...

Elnézést a hosszú kérdésért. A válaszokat köszönöm



2013. jan. 13. 13:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem jó ez neked. Be kell látnod. Kár ragozni. :( Ez a nő nem tesz semmit.
2013. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Matek fizika kémia ezek, de legfőképp matek.. Igen a különtanár is felmerült de egyszer mintha azt mondta volna, hogy úgyse járna el meg fölösleges... Kár firtatni ezeket.. Igen leülnék vele énis matekozni, csak énse tudom a matekot a középsuli meg régen volt... A suli is rossz igen... Én azt is lesz*rnám, ha fizetni kéne alkalmanként 5ezret mondjuk az havi 20at jelentene.. Nem érdekelne mert diákmelóból mostanság összeszedek 80-100at és van megtakarított pénzem is szóval az nem probléma.. És igen, tudom hogy mindent meg lehet oldani, meg ha tényleg szeretném akkor megpróbálnám megoldani.. Hát épp azt akarom, és én nem kérdőjelezném meg a szerelmemet , mert ha mégse változna semmi akkor nagyon nehéz lenne kiölnöm magamból az egészet... De lépnem kell.. És ha azért nem képes valaki továbblépni mert nem AKAR akkor azért ne én legyek a hibás, mert nem szeretem eléggé ..Ha akarná és nem menne akkor megérteném, de nem az van.. Pont azt akarom megpróbálni minden lehetőséget, átküldeni egy másik suliba amit persze nem akar.... Nagyon makacs és nem tudok micsinálni vele :S..
2013. jan. 13. 14:54
 13/26 A kérdező kommentje:
Étrisyon, én bele mernék menni a közös jövőbe... Csak pont ezek a félelmeim vannak, hogy nekem vannak bizonyos igényeim amit én magamnak meg is teremtek és a későbbiekben sem szeretnék belőlük alább adni, pont ezért tanultam annyit amennyit... És azt sem akarom , hogy 3év után ezért kelljen kimondani a 'Bye' szócskát.. Akkor már inkább előbb, akármennyire is fájna.. Csak a kérdésem, hogy ha mindent megtettem, azután mennyit várjak a változásra?
2013. jan. 13. 15:02
 14/26 anonim ***** válasza:
Kicsit úgy érzem rossz úton jársz. Már réges-rég változtatnia kellett volna a barátnődnek! Nem az után hogy (nem tudom hányadszorra) bukik. Normális diák már az első évben összeszedi magát, ha látja hogy baj lesz a vége. Magától, elsőre. Nagyon nagyon el van tévedve a barátnőd, és nem gondolkodik. Itt szerintem lejárt az időd. Már nagyon késő van.
2013. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
nehéz helyzet az biztos, és igen értem amit az előttem válaszolók írnak, hogy ha szereted megoldjátok, stb. de az ember a saját sorsáért maga felelős, a kerdező gondolkodása jóval érettebb mint a barátnőé a leírás szerint. Suli után ha elvégzi mi lessz a nyakadra telepszik és majd te tartod e vagy van munkaterve? Változni nemigen fog, vagy ultimátumot adsz neki és az használ vagy elhagyod, én más lehetőséget nem nagyon látok.
2013. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Utolsó.. Az a baj, hogy ezt nem tudom belátni :(((


Még mindig úgy gondolom, hogy van remény

2013. jan. 13. 15:07
 17/26 A kérdező kommentje:

Tervei sincsenek nagyon.. Amiket ötletként mondtam nekik azok mind szarok szerinte (nem irodai munkák).. Eltartani nem akarom és Ő se akarja... Innentől kezdve nem tudom mi a teendő..


Ultimátum igen.. De most álljak elé és mondjam azt, hogy ha tanulsz együtt maradunk, ha meg buksz akkor vége mindennek? Ez olyannak tűnik mintha nem szeretném.. És még azt is hiába mondaná, hogy oké változik ha közbe nem..

2013. jan. 13. 15:10
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem, állj elő és azt mondd, hogy szakítasz, mert semmi hajlandóságot nem mutat arra már jó rég óta, hogy életképes ember legyen. Volt rá ideje, hidd el... Nem a te hibád.
2013. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Az túl hirtelennek tűnne :S Előtte azért talán felvázolnám neki a dolgokat és nem írásban... Elég elkeserítő, hogy 10ből 9en azt mondják hagyjam a francba :S


Egyedül csak azt nem értem, hogy neki nem számít hogy mi lesz vele később???..:S Eléldegél otthon mint eddig, dolgozik minimálbérért amit utál, aztán alszik, felkel és kezdődik az egész elölről..

2013. jan. 13. 15:20
 20/26 anonim ***** válasza:
Ja, meg melletted elél mert te fogorvos leszel.... Nem rossz az sem... Szerintem már eleget vázoltad, amikor próbáltál neki ajánlgatni ezt azt. Okos ember veszi a lapot....na szia
2013. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!