Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem rendbe a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem rendbe a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Újra együtt... Nem az igazi, de legalább egymás mellett vagyunk. Szeretem Őt. Azt akarom, hogy újra úgy csókoljon, szeressen, fogja meg a kezem, mint régen... Mit tegyek?
2012. nov. 15. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne akard ugyanúgy, mindig változnak a dolgok. Te is, ős is. Örülj annak ami van. És elfelejtitek az egészet...
2012. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak nagyon fura mostanában... és nem szeretném, ha elhagyna...
2012. nov. 15. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az újra elővett kapcsolatokban. Ha egyszer vége lett, annak oka volt és ha akkor nem tudtátok megoldani, akkor most miért igen?
2012. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki nem szeret valakit, akkor nem kell erőltetni, csak azért mert az az egyiknek úgy jó. Én nem hiszek abban, hogy újra lehet kezdeni, volt már rá példa, hogy megpróbáltuk, eleinte jól működött, úgy éreztük, hogy hiányoztunk egymásnak annyira és szerettük annyira egymást, hogy működni fog, de hamar előjöttek a régi dolgok, amik teljesen megfertőzték a kapcsolatunkat. Viszont ismerek olyan párt, akik x év után külön váltak, egész sokáig külön voltak, de valahogy mindig visszataláltak egymáshoz. Újra összejöttek és ma már boldog házasok. Szóval valakinek jót tesz egy kis szünet, de valakinek nem. Aki fel tudja dolgozni a múltat, megbocsájt, ha kell, le tudja zárni és újra tudja kezdeni, annak megy, de aki nem, annak felesleges erőltetnie, szerintem.
2012. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es vagyok.


Azt lehagytam, hogy szerintem ezt az idő eldönti. Mert ha valamiért mindig egymásba gabalyodtok, egymást társaságát keresitek még hónapok, évek után is, akkor lehet esélye a dolognak, de csak azért, hogy ne legyél egyedül, vagy mert te még szereted, de ő már nem (csak azért van veled, mert mondjuk már ismer, és ha nincs ló jó a szamár is alapon), akkor azt nem kell erőltetni. Csak magadat teszed vele tönkre.

2012. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!