Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyzetemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régebben nagyon jó barátságban voltam, minden nap találkoztunk, hajnali 5ig beszélgettünk...többször is mondta, hogy tetszem neki, én viszont nem tudtam, hogy mit kéne tennem, mert a fiú 5 évvel idősebb nálam (15,20) és ebben a korban tényleg sok az 5 év..:( így nem mondtam el neki, hogy nekem is tetszik...viszont egyszer elmentünk egy koncertre nagyobb társasággal és ott láttam egy másik lánnyal csókolózni, viszont mikor legközelebb összejött a társaság nem történt semmi, azért megkérdeztem, hogy végül mi is lett? erre ő azt mondta, hogy nem akarja elmondani, de addig faggattam, hogy következő alkalommal bevallotta, hogy összejöttek...gondoltam nem is gond, mert barátok maradunk, úgysem lesz hosszú életű a kapcsolatuk.. de már több mint fél éve együtt vannak és kezdetben még ugyanolyan jó viszonyban maradtam a fiúval(ölelgetett, sokat beszélgettünk, féltékeny is volt, ha mással táncoltam.. ), aztán fokozatosan egyre kevesebbet beszéltünk és most már 2 hónapja nem is láttam.. A gond az, hogy nagyon hiányzik és már nem érdekelne az a fránya 5 év sem.. csak legyen végre velem.. nem tudom mit tegyek.. Keressem meg? Mondjam meg neki, hogy hiányzik? Vagy hagyjam míg szakítanak és az után úgyis lesz valami? (bár rettentő türelmetlen vagyok..)Kérlek, segítsetek, mert nagyon rossz, hogy nem is beszélünk és hiányzik..Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 28. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én semmiképpen nem állnék két ember közé, de az sem jó, ha meg kellene várnod a szakítást, hogy veled "vigasztalódjon". több idő elteltével esetleg lehetne valami, de inkább keress valaki mást, aki jobban oda van érted.
2013. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:) csak az a gond, hogy én mióta megismertem, próbáltam mást keresni először a korkülönbség miatt, most meg azért mert ugye neki más van... de 1 éve csak ő van az agyamban.. egyszerűen más nem érdekel :s
2013. jan. 28. 17:39
 3/11 Srapnel ***** válasza:
Most még nem érdekel. De az nem az igazi neked, akinek te nem kellesz. Szerintem hagyd, jobb lesz az mindkettőtöknek. A szerelem majd elmúlik. Főleg, hogy minden szerelem elmúlik. De főleg, hogy minden elmúlik.
2013. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1.-es vagyok: nekem 2 év kellett valakit elfelejteni... hát nem könnyű
2013. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem szerelem inkább ez a "mi lett volna ha" érzés. Felejts el ,mindig minden úgy jó ahogy van.Talán egy nap találkozol valakivel akibe sokkal jobban szerelmes leszel.
2013. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most sajnos el sem tudom képzelni mással :S bár ez idővel biztos, hogy változni fog.. köszönöm az eddigi válaszokat:)
2013. jan. 28. 18:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanilyen helyzetben vagyok, csak köztünk egy év volt a korkülönbség. Nekem magától értetődő volt, hogy mindig ott lesz nekem, ezért féltem vele összejönni, nehogy rosszul süljön el.

Aztán összejött valaki mással, fél éve együtt vannak. Az elején még beszéltünk, de már hónapok óta nem.

El sem tudtam képzelni, hogy valaki ennyire hiányozhat, de most már könnyebb, kevesebbet gondolok rá.

Szerintem légy türelemmel, ha együtt kell lennetek, akkor majd megkeres, ha meg nem, akkor kitartást! :)

2013. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy hete én is így voltam vele, hogy nahát már nem is gondolok rá annyit... de aztán mindig visszatér az érzés, hogy hiányzik :(
2013. jan. 28. 21:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, idővel jobb lesz. :)
2013. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Srapnel ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy a tinédzser problémák oldódnak meg a leghamarabb és a legkönnyebben. Ne aggódj, még oly sok minden fog veled történni az életben, hogy ez csak egy múló és jelentéktelen epizód lesz.
2013. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!