Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Leah^^ nevű felhasználó kérdése:

Lehet rá esély? Félreértelmezném? Vagy még ő sem tudja?

Kb 1 hónapja szakított velem a barátom azzal a szöveggel, hogy "nem illünk össze". Én ezt el is fogadtam és rájöttem, hogy igaza volt. Megegyeztünk, hogy barátok maradunk, de ő bunkó volt, én pedig még szerettem. Szóval inkább nem beszéltem vele többet. Pár napja lájkolta a profilképem, láttam, hogy "házas"-ról "egyedülálló"-ra váltott... Írtam neki, hogy mi történt, hogy szakitott a barátnőjével. Elmesélt mindent, bocsánatot kért tőlem legalább 5-ször, amiért bunkó volt. Azt mondta komolyan megbánta, hogy engem elengedett, de viszont mikor azt írtam, hogy most már mindegy, akkor ő is azt írta, hogy "igen... mindegy". Egész jót beszélgettünk és mindenért magyarázkodott. Lehetséges hogy újra szeretné kezdeni?? Lehet rá egy kis esély??

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, szakítás, esély, újrakezdés, kapcsolat, barátság, bizalom

2013. jan. 28. 21:07  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Hú szerintem hagyd....

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2013. jan. 28. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Dee most akkor akar valamit vagy nem??? :O

# 2/14Időpont 2013. jan. 28. 21:10 Privát üzenet
HONNAN TUDJUK?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2013. jan. 28. 21:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez az egész kérdés lényege, lécci akkor irj, ha válaszolni is tudsz. Azok alapján kérdezem, amiket leírtam...

# 4/14Időpont 2013. jan. 28. 21:12 Privát üzenet
Így sem tudhatjuk... PERSZE, esély mindig van. :P

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2013. jan. 28. 21:13 Privát üzenet
HÁZAS-t írt, mikor nem is az? Gázos egy ürge.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont 2013. jan. 28. 21:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jól van naa xD Véleményt kérdeztem, persze, hogy nem tudjátok megmondani, hogy mit gondol, de azért gondolom van valami véleményetek...

# 7/14Időpont 2013. jan. 28. 21:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

21:13 --> amugy igen, facebookon

# 8/14Időpont 2013. jan. 28. 21:15 Privát üzenet
Nem hinném, hogy újrakezdené veled.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont 2013. jan. 28. 21:32 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Szerintem igen.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 2013. jan. 28. 22:52 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van még esély összejönni, vagy ugyanúgy szenvedni fogok mint régen? Olvassátok el a történetem, pls.
Nyitottam felé, majd megijedtem és visszakoztam?
Lányok! Ha nagyon Szeretitek a barátotok és már lassan egy éve együtt vagytok akkor mennyi az esély rá hogy pl egy gólya táborban történne valami mással amíg ott vagytok?
Meg soha nem voltam szerelmes. Most nagyon tetszik egy fiu az osztalyombol! Fel akarom hini magamra a figyelmet! Szeretnek joban lenni vele. Iden 8adikosok vagyunk, es ballagunk....
Hogy lehetne az interneten egy kedves, jószívű aranyos, szép lányt találni? Van erre esély? 14f
Van esély hogy összejövök egy tőlem 80kmre lévő lánnyal? Találkozhatunk valahogy? 14/F

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!