Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet rá esély? Félreértelmezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Lehet rá esély? Félreértelmezném? Vagy még ő sem tudja?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja szakított velem a barátom azzal a szöveggel, hogy "nem illünk össze". Én ezt el is fogadtam és rájöttem, hogy igaza volt. Megegyeztünk, hogy barátok maradunk, de ő bunkó volt, én pedig még szerettem. Szóval inkább nem beszéltem vele többet. Pár napja lájkolta a profilképem, láttam, hogy "házas"-ról "egyedülálló"-ra váltott... Írtam neki, hogy mi történt, hogy szakitott a barátnőjével. Elmesélt mindent, bocsánatot kért tőlem legalább 5-ször, amiért bunkó volt. Azt mondta komolyan megbánta, hogy engem elengedett, de viszont mikor azt írtam, hogy most már mindegy, akkor ő is azt írta, hogy "igen... mindegy". Egész jót beszélgettünk és mindenért magyarázkodott. Lehetséges hogy újra szeretné kezdeni?? Lehet rá egy kis esély??

2013. jan. 28. 21:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ez eddig döntetlen xD De köszi a válaszokat :)
2013. jan. 29. 12:42
 12/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak rossz volt a lelkiismerete, hogy bunkó volt veled.. De azt mondta, hogy megbánta, hogy téged elengedett. hát lehet, hogy újrakezdené veled, de mivel mindketten úgy láttátok, hogy nem illetek össze, még ha újra össze is jönnétek, szerintem nem lenne tartós. Mert esetleg ha újra megtetszene valaki, téged megint dobna.
2013. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
hát igen,nem is bizok benne,de viszont nagyon szeretném újrakezdeni,mert szeretem. most ott tartunk,hogy kétértelmű üziket meg sziveket küldözget...egyre zavarosabb az egész..
2013. febr. 3. 13:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyél buta xdddd...anno ennek én is bedőltem, a férfiaknak általába van egy ilyen berögzült dolog a kis agyukban hogy sajnáltassák magukat, dehogy akar veled összejönni, csak eszi a bűntudat :DDD, sz@rd le a gyereket, ha még mindig szereted csak magadnak okozol bajt vele, nem akar veled összejönni, szimplán sajnáltatja magát :))) és amúgyis az ex az maradjon ex, nem jó összejönni ismét, ha egyszer úgy dobott ki h " nem illünk egymáshoz " legközelebb azzal dob ki hogy már nem is szeret és hogy előbb elakarta neked mondani de nem volt hozzá bátorsága, hagyd a píbe....én is megjártam egy ilyen balf@sszal
2013. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!