Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitottam felé, majd megijedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottam felé, majd megijedtem és visszakoztam?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt találkoztunk először, csak bámultuk egymást, de nem történt semmi. Aztán amikor lehetett volna több is én megijedtem és vissza utasítottam. Azóta, ha találkozunk, a szia, helló, mi újságon kívül nemigen beszélünk semmit. Nézni még mindig ugyanúgy néz, de én egyszerűen képtelen vagyok a szemébe nézni. Most fogalmam sincs mit tegyek... Próbáljak meg lépni én? Vagy várjak, hátha próbálkozik újra? Vagy felejtsem el? Bután viselkedtem, tudom, de nagyon megbántam már :( Lehet még ebből valami szerintetek?

2013. jan. 28. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most te jössz ha akarsz valamit.
2013. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked kell lépned ez elég egyértelmű!
2013. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előttemlévőkkel értek egyet....
2013. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ettől tartottam én is :(

Akkor viszont, azt hiszem felejtős - képtelen vagyok kezdeményezni :((((


Azért köszi a válaszokat!

2013. jan. 29. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!