Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet rá esély? Félreértelmezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Lehet rá esély? Félreértelmezném? Vagy még ő sem tudja?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja szakított velem a barátom azzal a szöveggel, hogy "nem illünk össze". Én ezt el is fogadtam és rájöttem, hogy igaza volt. Megegyeztünk, hogy barátok maradunk, de ő bunkó volt, én pedig még szerettem. Szóval inkább nem beszéltem vele többet. Pár napja lájkolta a profilképem, láttam, hogy "házas"-ról "egyedülálló"-ra váltott... Írtam neki, hogy mi történt, hogy szakitott a barátnőjével. Elmesélt mindent, bocsánatot kért tőlem legalább 5-ször, amiért bunkó volt. Azt mondta komolyan megbánta, hogy engem elengedett, de viszont mikor azt írtam, hogy most már mindegy, akkor ő is azt írta, hogy "igen... mindegy". Egész jót beszélgettünk és mindenért magyarázkodott. Lehetséges hogy újra szeretné kezdeni?? Lehet rá egy kis esély??

2013. jan. 28. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hú szerintem hagyd....
2013. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dee most akkor akar valamit vagy nem??? :O
2013. jan. 28. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
HONNAN TUDJUK?
2013. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez az egész kérdés lényege, lécci akkor irj, ha válaszolni is tudsz. Azok alapján kérdezem, amiket leírtam...
2013. jan. 28. 21:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Így sem tudhatjuk... PERSZE, esély mindig van. :P
2013. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
HÁZAS-t írt, mikor nem is az? Gázos egy ürge.
2013. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jól van naa xD Véleményt kérdeztem, persze, hogy nem tudjátok megmondani, hogy mit gondol, de azért gondolom van valami véleményetek...
2013. jan. 28. 21:14
 8/14 A kérdező kommentje:
21:13 --> amugy igen, facebookon
2013. jan. 28. 21:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy újrakezdené veled.
2013. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!