Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nekem és a barátnőmnek ugyanaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem és a barátnőmnek ugyanaz a srác tetszik! Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Az van hogy, nekem és a legjobb barátnőmnek ugyanaz a srác tetszik. éés most nemtudom mittévö legyek..mert ugy nez ki hogy..a srác mindkettőnkel nagyon jooba van és a barátnéomnek már csokit is vett és már ki is hívta párszok kofira de engem nem..Mindkettem bejövünk neki..A barátnőmnek is eléggé tetszik meg nekem is és én sajnos belé is szerettem.. már beszéltünk is rólla hogy nemakarunk egymásnak fájdalmat okozni de én megmondtam neki hogy "nem zavarna" ha összejönnének..persze hazudtam ..de mit tehettem volna? lehet hogy most össze is jönnek. még nem tudni,,talánn jobb ötlet elviselni mindennapi látványukat? Vagy mit tegyek? Sajnos eléggé beleszeettem../16/

2013. jan. 29. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Drága kis csillag! Jóval komolyabb kapcsolati problémákat is megéltem már és nem kérdeztem meg egy ilyen fórumon sem senki véleményét.

Mivel egy hormontúltengéses tini vagy, a nagy szerelem valószínűleg nem ez a te életedben, úgyhogy akkor egy tanács, ha már azért jöttél ide: ezért a srácért ne add fel a barátságot. De csak akkor, ha ez tényleg barátság: azaz a barátnőd sem adná fel! Beszéld meg vele, hogy mindketten leszarjátok. Valószínűleg azért van veletek ugyanolyan viszonyban, mert majd valamelyikőtök bejön neki, az ő elgondolása szerint. Tehát nem érdemes.


Mi az a "kofi"?

2013. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

szívem,nem kérdés,hogy keressetek egy másik pasit mind a ketten.egy pasi miatt ne vesszetek már össze

tessék,itt az intelligens válasz,és most már nagyon örülnék,ha végre elárulnád,mi a retkes....az a kofi???

2013. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Emberek ***** válasza:
előszöris a fiú "válasszon", aztán aggódjatok csak a barátnőddel!
2013. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszön¨m..az kofola kérlek szépen..egyfajta ital......
2013. jan. 29. 18:30
 15/17 anonim ***** válasza:
Jeeee! Megvan: [link]
2013. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

velem is ez történt csak nekem a fiú nagyon jó barátom és összejött a batátnőmmel...

azóta mindkettőjükkel megromlott a kapcsolatom:/

2013. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
sajnállom :s
2013. febr. 21. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!