Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom ezt tovább. Kényszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ezt tovább. Kényszerítsem döntésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! a vőlegényemmel lassan 2-éve élünk együtt.

1,és féléve jegyzett el...és az a problémám,hogy nem jövök ki jól a családjával. Amikor én otthon bemutattam a páromat,mindenki elfogadta. 2hónap után költözött hozzánk,mert az anyukája kidobta otthonról...de ne menjünk bele a részletekbe. Nem szoktunk veszekedni,csak kis dolgokon. (pl mit nézzünk ma a tv-be...stb :D ) De engem nem fogadott el a családja... mert még nem töltöttem be a 18-életévemet. De nálam ez nem számít,mert 14-éves korom óta én főzök,mosok,takaritok,4-5-ös az átlagom,és igazából nem áll felettem senki ( szülők...) mert jobban eléldegélek egyedül,mint bármelyik 18-éves ( tisztelet a kivételnek ) állandóan szúrkálódnak velem,"oltogatnak" és amikor egyedül megy oda a párom,akkor "terrorizálják" hogy költözzön oda,adja le oda a pénzt!!! Sokkal undorítóbb dolgokat tettek meg velem a rokonai,de én sose voltam tiszteletlen. Csak akkor válaszoltam vissza,amikor sértegettek. Az én párom elég gyenge... nem mer kiállni magáért,de valamiért nagyon családszerető... mármint ok,szeresse mindenki a családját,de azért van egy HATÁR.

most is csak úgy felhívtak,hogy azonnal "takarodjon" haza a párom,mert ő azt mondta ( az anyukájának a barátja... ők még csak jegyben sem járnak )és a párom 12-órázik,utána összesen 7-órája van kipihennni magát,hogy utána dolgozhasson. és csak így tiszteletlenűl ugráltatják,és a párom nem tesz semmit. fél az anyjától,ha bunkó velem valamelyik akkor megse véd,mert fél a következményektől. Nagyon szeretem őt,de nem bírom elviselni már ezt.... nem tehetem meg azt vele,hogy döntésre kényszerítem... de én így már nem bírom. Szerintetek? ( amúgy van neki 2-nővére,akik csak a pénzért vannak 50-60-évesekkel együtt,mikor még csak a 25-őt se töltötték be.... na ki a roszabb?:S de az nem baj,mert hazaadják a pénzt néha... áh mindegy. ) kösznöm! 17,5/L



2013. jan. 29. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani mit tegyél! Azt tudom, hogy hasonló az esetünk, és én elváltam a páromtól, mert nem állt ki mellettem. Ha most nem teszi meg, később még inkább nem fogja. Én is 16 évesen kerültem össze vele, és 18 évesen szakítottam vele, de nem azért, mert nem szerettem volna.
2013. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod.. :( én elég erős lány vagyok. Egyedül nőttem fel,nekem megkelett tanulnom boldogulni,és sok rosszat kaptam az élettől...és jött a párom. akivel jó minden érted? ha nincs velem sírok,pedig nem jellemző rám...nélküle megint ugyanolyan lenne minden... fekete,szürke :/ ésén nagyon szerelmes vagyok belé. Már akartam emiatt szakítani vele...a családja miatt. De... nem ment,visszafordultam,és nemtudtam megtenni... ő is szeret..én is szeretem. de ezt nem lehet kibírni,mért sértegetnek engem? még is miroszzat tettem velük? nem annak kéne örülniük,hogy szereti valaki a fiukat? az én anyukám nagyon beteg...súlyosan beteg. ezért kellett magamról gondoskodnom... és róla. ő még is örül,elfogadja,és boldog,pedig nincs jó helyzetben. hogy lehetnek ilyenek?! annyira elegem van... köszönöm!
2013. jan. 29. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fogtok tudni leszakadni a párod családjától..Én azt mondom, hogy NAGYON fiatal vagy, hogy elszúrd a fiatal éveidet és csak stresszből álljon az életed...
2013. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neki nem tudod megmondani, hogy ez neked így nem jó, és szeretnéd, hogy kicsit megváltozzon?
2013. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Attól még,hogy nem volt "gyerekorom" tini korom az volt. sokat buliztam már. nem vágyok nagyon tombolásra.

de amúgy mondtam már neki...de nem ő a hibás,hanem a családja. szegényem,csak fél... lehet ciki ez egy férfinak,de az ott olyaan mint egy királyság... az anya elé kell vonulnia.. :SSS tiszta gáz..

ő próbál változtatni.. mostanban romantikusabb,jobban tőrődik velem,de ezen változtatni csak úgy lehet,ha elszakad a családjától. de ő szereti a családját... ez meg tőlem szívtelenség lenne. :( hogy búcsúzzak el tőle? ő az én mindenem... úgy sajnálom,hogy emiatt kell végetérjen egy ilyen szép kapcsolat :(

2013. jan. 29. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerős történet.


Kényszerítsd döntésre! Neki téged meg kéne védenie akárkivel szemben! Még a saját anyja sem mondhat rád semmit alaptalanul! Mondd el neki hogy ez így nem mehet tovább, mert te önálló nő vagy és neked egy férfi kell aki társ és segít, és kiáll nemcsak magáért de a párjáért is minimum. Mondd neki, ha rendes nyugodt életet akar akkor lecseréli a mobil számát majd személyesen odamegy és kiosztja őket.

Te így nem fogod őt tisztelni és szét fogtok menni. Persze nem most hanem sokévnyi szenvedés után. Nem lehet tisztelni egy olyan embert aki magát sem tiszteli, akármennyire is szereted. Jó hogy támaszkodhatsz amúgy a szüleidre.

30F

2013. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egyik kollégám anyósa olyan volt mint egy méhkirálynő, akinek nem tetszett hogy a kollégám nem hódol be mint a legkisebb lány férje. Az anyja addig beszélt és utasítgatott mígnem elváltak és most próbálják külön nevelgetni a 3 éves kislányukat.


Itt az emberi dolgok a legfontosabbak.

Ha nincs tisztelet nem lesz kapcsolat sem. Hamar ki fog múlni.

Szeretni lehet úgyis valakit hogy elküldöd a pics Á-ba vagy B-be ha bunkó. Ezt annak a mafla pasidnak is meg kéne végre tanulnia. Gondolom neked sem esik jól hogy azt mondjuk rá hogy tutyimutyi vagy hogy puhapöc$. Pedig ilyesmivel fogsz szembesülni a hátralevő időben ha nem változik a csávó.

2013. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!