Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, a fiú nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a fiú nagyon kedves hozzám, de külsőre nem kötődöm hozzá?

Figyelt kérdés
Egy kedves fiú nagyon aranyosan udvarolgat nekem, teljesen lenyűgöz az intelligenciája, a segítőkészsége, stb. A korkülönbség se lenne baj, de külsőre egyáltalán nem az esetem és ő már rég többet érez irántam, mint barátság, viszont én nem akarom összetörni a szívét, teljesen tanácstalan vagyok.

2013. jan. 30. 14:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

találtam valamit:


Tudod, különlegesnek lenni egy dolog, míg fontosnak lenni már egészen más. KÜLÖNLEGES az a valaki, akit sosem fogsz elfelejteni az életed során. FONTOS pedig az, akire egész életedben szükséged lesz. Az élet pont attól olyan nehéz, hogy az esetek többségében ez a két személy nem ugyanaz. Viszont arra, hogy ki különleges, és ki fontos, sokszor csak túl későn döbbenünk rá..

2013. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
ne gyere össze vele. Ez van, egy kapcsolatban nem csak az a fontos h a racionális paraméterek stimmeljenek. Hanem vonzonak is kell talalnod a parod, ferfinak. Fol kell tudni nezned ra, vagyodnod kell utana. Ha az erzelmi intelligenciaja is helyen van, akkor megfogja erteni a dontesedet, megha fajni is fog neki. viszont minel elobb tisztazzatok a helyzetet, annal jobb. Am en ilyen esetben nem mondanam el h "nem passzol a kemiank", mert ez nem fontos es felesleges reszletinfo. viszont altalanosan is meg lehet fogalmazni, h ne haragudjon, de te nem, mert hianyzik vmi, nem teljesen illetek ossze szerinted. 30f
2013. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

szia!

sajnos ez tényleg halott ügy :(

én is voltam már ilyen helyzetben.. adtam egy esélyt magunknak de gyorsan kiderült hogy testi vonzalom nélkül nem működhet egy kapcsolat.

legyél vele őszinte és akkor nem fog haragudni rád. 22/N

2013. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Minél előbb mondd meg, h nincs esélye, mielőtt még nagyon beleélné magát! Ha külsőre nem tetszik, lányként úgyse fogsz tudni beleszeretni soha.
2013. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác, át tudom érezni, ő mindent megtesz érted, de nem lesz eredménye. Én is így fogok járni a lánynál, aki tetszik, de már megszoktam, mindig ez van, pedig sokak szerint még jóképű is vagyok, de azt hiszem a srác helyében én is akarnám tudni, ha felesleges az egész :)
2013. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Nem kell megmondani, hogy kész vége!! Mert még bármi lehet.

Viszont mondd meg neki őszintén amit gondolsz! Hogy nem az esteted kívülről viszont imádod belül, és szívesen ismerkednél vele tovább, aztán majd lesz valami. Mert ez a helyzet, még lehet valami, és nem kell egyből offolni a dolgot, csak légy vele őszinte, hogy mi a pálya és kész, így áltatni sem fogod.

2013. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
31%
10-es! Bizony, hogy össze, mert nem a külsőt nézem! Nem egyszer előfordult. Az "okos hármas"
2013. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
29%

Azért én kíváncsi lennék arra is, hogy az ide ("hagyd a fenébe" szöveget) írogató lányok hány évesek :]

Mert tapasztalataim szerint inkább a huszonéveseknél első számú szempont a külső, meg ez a "kémia" bullshit.

Aztán 30 éves koruk környékén (néhány kiadós csalódás után) bizony-bizony inkább a belső értékek kerülnek előtérbe és a külső olyankor már kevésbé számít...

2013. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%

16-os vagyok.

Szerintem ne keverjük össze a külső nem tetszést, a vonzalom hiányával!

Attól még, hogy valaki nem a szőke herceg, és nem első ránézésre mondom, hogy hú de jol néz ki (tehát nem az esetem,ideálom) attól még nézhet ki átlagosan, vagy kicsit csúnyábban, és vonzalom is lehet. Főleg hogyha az arca nem tetszik csak, testi vonzalom simán kialakulhat, és amúgy meg minél jobban tetzik belülről, egy idő után annál szebbnek látod kivülről is! Szóval ha csak az a problémát, hogy nem álmaid hercege, akkor még adj neki esélyt.

2013. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan felfoghatatlan, mit nem lehet azon megérteni egyes férfiknak, hogyha NEM jön be valaki külsőre (itt most nem arról van szó, hogy Adonisz legyen) akkor nem fogok járni se az illetővel. A párválasztás sajnos vagy nem sajnos ösztön, ami a racionális belső értékek figyelembe vétele mellett elsősorban a vonzalmon alapszik. Attól meg nem fogok senkihez szexuálisan vonzódni, csak mert kedves meg intelligens. Ahhoz valami már kell és enélkül nem teljes értékű a kapcsolat. Mást se olvasok ezen az oldalon minthogy a nőket szidják egyes szerencsétlenek, hogy mi csak a külsőt nézzük. Akkor hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy ezt elmagyarázzam: nem az a lényeges, hogy JÓL nézzen ki az illatő, hanem hogy legyen valami a külsejében számomra, ami megfog. Ez lehet egy jellegzetes arcberendezés, egy mosoly, egy szem-száj-orrforma, ami nem feltétlenül "szép" de nekem valamiiért mégis bejön, vonzalmat ébreszt bennem. Ha pedig valakiben semmi ilyet nem találok, akkor nem fog bejönni. Utasítottam már el macsó "szépfiúkat", mert semmi nem fogott meg a külsejükben. Szóval ezt kéne végre ésszel felfogni, nem óbégatni, hogy mi milyenek vagyunk. Most jobb lenne az úgy nektek, ha valaki szánalomból, mindenféle vonzalom nélkül összeállna veletek, csak mert belsőleg hú de jófejek vagytok? Hát biztos hatalmas élmény lenne mindenkinek... Még egyszer mondom, hogy erre nem lehet alapozni a párválasztást.
2013. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!