Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha a pasitok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a pasitok a munkahelyén minden nap órákon át a volt barátnőjével dumálgatna interneten?

Figyelt kérdés
A nő külföldön van, marad is valószínűleg, ritkán jár haza, de ez a "baráti kapocs" (?) annyira szoros köztük, hogy szinte elválaszthatatlanok. Tudom, hogy engem szeret és nem hagyna el, mégis, reggelente már gyomorgörccsel ébredek, hogy "munka" címén megint szórakozni fog a nővel. Ettől persze rossz kedvű és feszült vagyok, amit ő nem ért, számára ennek semmi jelentősége.

2013. febr. 1. 09:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem nem a megcsaláson van a hangsúly, lehet, hogy sose csalna meg, akkor se, ha közel lenne a volt barátnő és személyesen is tudnának találkozni.

A gondot én abban látnám, hogy van egy párom, akinek nem én vagyok az első számú bizalmasa, a lelki életét nem velem éli és hogy nem biztos, hogy le tudta zárni rendesen a múltat. Márpedig így nem lehet jövőt építeni.


Amúgy felőlem beszélgessen, akivel csak akar, soha nem mondanám meg, hogy mit csináljon. Inkább azon dolgoznék, persze csak ha neki is van hajlandósága rá, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, mi is órákig beszélgessünk, ha kell, fontos és kevésbé fontos témákról.

2013. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

30-as:

nem a párom sajnálkozik, dehogy! Az exbarátnő, mivel azóta sem tudott sem napirendre térni, sem normális kapcsolatba továbblépni. Nosztalgiázik, viszont hazajönni nem szeretne, annyit nem ér meg neki, hogy igazán megpróbálja esetleg újrakezdeni. Ez ilyen felesleges kapaszkodás, bizonytalanság keltés, a másik megakadályozása abban, hogy 100%-osan átadja magát az új (bocs, a miénk sem új, már 3 éves) kapcsolatnak.

2013. febr. 1. 14:13
 33/37 anonim ***** válasza:

Akkor más, így már jobb a helyzet, szerencsére. Örülök, hogy félreolvastam, tényleg. :)

Ha alapvetően azzal van bajod, hogy beszélgetnek, akkor egyszerűen csak félsz, alaptalan dolgoktól, ez önbizalomhiányt jelent.

Ha az a bajod, hogy úgy érzed, távolodik tőled a párod, nem veled éli a lelki életét, nem beszélgettek eleget, akkor ez ellen elsősorban neki kellene tennie. Már ha akar.

Beszéljétek meg ezeket a dolgokat, akár így, akár úgy érzel.

A lányban pedig nem kell megbíznod, hiszen nem tőle várod el, hogy hajtsa a kapcsolatotok szekerét a barátoddal, hanem a barátodtól. Meg ő is tőled, persze.

2013. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt, csak ott a pasi helyett nő volt!
2013. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ez meg csak veletlenul sem helyen valo...csodalkozok is az olyan velemenyeken, hogy miert faj ez neked ha csak beszelnek , feltekeny vagy stb.. :)

Na nehogy mar...ez azert eleg gaz, hogy orakon at vele beszel...egyaltalan nem kellene vele dumalgatnia, foleg, hogy ott vagy neki te

2013. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Barbii Kaa válasza:
bíznod kell benne ha nincs bizalom akkor nincs értelme az egész kapcsolatnak ha érezne még valamit a volt barátnője iránt és nem fa fej akkor meg mondja neked az őszintét vagy mikor szakított a volt csajával és még szerette őt akkor azon lett volna hogy vissza szerezze minden áron nem másik kapcsolatba kezd bele én szerintem
2013. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Hát tegnap csúnyán összevesztünk. Hazudott nekem a nő miatt, és ez már túlment a tűréshatáron. Megmondtam, hogy képtelen vagyok ezt tovább tűrni, ha ez a távkapcsolat neki létszükséglet, akkor csinálja, de én kiszállok. Tisztelem a barátságot, de tartsák a számomra elfogadható keretek között!
2013. febr. 4. 10:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!