Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha a pasitok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a pasitok a munkahelyén minden nap órákon át a volt barátnőjével dumálgatna interneten?

Figyelt kérdés
A nő külföldön van, marad is valószínűleg, ritkán jár haza, de ez a "baráti kapocs" (?) annyira szoros köztük, hogy szinte elválaszthatatlanok. Tudom, hogy engem szeret és nem hagyna el, mégis, reggelente már gyomorgörccsel ébredek, hogy "munka" címén megint szórakozni fog a nővel. Ettől persze rossz kedvű és feszült vagyok, amit ő nem ért, számára ennek semmi jelentősége.

2013. febr. 1. 09:12
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Ha a főnöke lennék, azonnal kirúgnám. Munkaidőben termeljen, ne szórakozzon!
2013. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

6-osnak:

velem is csetelne, és amikor lehetőségem volt, szívesen bele is mentem (bár munka mellett nem szeretem). De amióta tudom, hogy ők ilyen jól elvannak, inkább gyorsan kilépek, ha megjelenik, mert rosszul vagyok a gondolatától, hogy kettőnkkel cseverészik egyszerre.

2013. febr. 1. 09:32
 13/37 anonim ***** válasza:
77%

Istenem ezeket a női kommenteket.


Teljes marhaság amiket tanácsoltok szerencsétlen kérdezőnek. Nincs az a kapcsolat és nő, aki beleszólhat abba, hogy egy másik ember (akár a párja), kivel tartja a kapcsolatot, és kivel nem. Nekem egy 7 éves kapcsolatom van, és ha valamiért szakítanánk, teljesen biztos vagyok benne, hogy nem szakítanám meg teljesen a kommunikációt vele. És akár melyik új párom ebbe megpróbálna beleszólni, már fordulhatna is sarkon, és felejthetne el teljesen. Nehogy elvárja azt bárki is mástól, hogy ne beszéljen egy olyan emberrel, akivel adott esetben együtt nőtt fel, együtt fedezte fel a világ egy nagyon fontos részét...


Kíváncsi lennék fordított esetben ti hogy reagálnátok, ha a férfi mondaná meg, hogy kivel beszélhettek, és kivel nem. Ti lennétek a legjobban felháborodva.


A kérdező örüljön a helyzetének: az ex legalább külföldön van, és még a párja is őszintén elmondta neki, hogy beszél vele, és nem a tudta nélkül teszi mindezt.


A szituáció a következő most: elmondta a párod, hogy mit csinál, ezért te gyömörgörccsel kelsz, és feszült vagy. Ezáltal megrontod a kapcsolatot, annak ellenére, hogy ő a legjobb szándékából elmondta, hogy mit csinál, pont azért, hogy ne legyen ebből gond.


Ha nem mondja el, és kiderül, akkor te vagy felháborodva, hogy miért nem mondta el, és ha elmondta volna, akkor semmi gond nem lenne, de így, hogy titkolózott, ez egy váló ok.


Ezek az általánosítások, hogy a másik nő külföldön semmit se csinál, csak alig várja, hogy beszélhessen a pároddal. Persze, ez nyilván így van. A fejedben. Annak a nőnek is megvan az élete, valószínűleg pont annyira elfoglalt munka közben mint a párod, így tudnak csetelni. De azért ne legyél olyan aljas, hogy ilyeneket mondasz, hogy alig várja hogy csetelhessen a pároddal...


Egyszerűen csak féltékeny vagy. És nem csak erre a nőre, hanem magára a helyzetre, hogy a párod másik nővel beszél rajtad kívül. Azért legyünk annyira felnőttek, hogy megbízunk a saját párunkban, és nem zárjuk el a világ felétől.

2013. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem minden férfi olyan mint te. Túl sok olyan van, aki manipulálható, és még akkor is beszélnének az exszel, ha bele szólnának a jelenlegi kapcsolatba. Te valószínűleg kivételes eset vagy (ami ritka manapság), de a többség nem. Sajnos...
2013. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, fordítsuk meg a dolgot: ha te jóban vagy az exeddel, és szoktatok beszélgetni, a pasid pedig megkérne rá, h szakítsd meg a kapcsolatot vele, mit szólnál? Kétlem, h örülnél neki.
2013. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

13-as:

Örülök a hozzászólásodnak! Épp ilyen gondolatokkal szoktam én is nyugtatni és időnként helyretenni magam.

Igazad van, és nem is várom el, hogy megszakítsa a kommunikációt. Nem is erről van szó. De a kapcsolatunk érdekében annyit várnék csak, hogy lazítson ezen a dolgon, nem hiszem, hogy akik évek óta külön vannak, ennyire kell, hogy lógjanak egymáson. Nekem is van néhány igazán jó barátom, de havonta vagy félévente kommunikálunk, nincs senkinek szüksége folyamatos csetelgetésre.

A másik dolog: nem, nem ő mondta el, sajnos véletlenül tudtam meg.

Tudtam erről a nőről, de azt hittem, már rég sikerült leválniuk egymásról.

2013. febr. 1. 10:18
 17/37 A kérdező kommentje:

15-ös: Nincs igényem ilyen szintű kapcsolattartásra semmelyik exemmel. Én az a típus vagyok, aki lezárja a dolgokat és továbblép.

Ha mégis belemennék ilyen csetelgetésbe, az számomra is elgondolkodtató lenne: talán mégsem zártam le?? Mért is van erre szükségem? Igen, ha őt szeretem és zavarja, leállnék erről, és egy sokkal lazább baráti kapcsolatot tartanék fent, ami a páromnak is elfogadható.

2013. febr. 1. 10:25
 18/37 anonim ***** válasza:
Hát ő nem így gondolkodik erről, ahogy én sem. Nem értem, miért kéne minden kapcsolatot megszakítani vkivel, ha emberileg szimpatikus.
2013. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Pj0tr ***** válasza:

Az #1-t leszavaztátok a #2-t meg magasztaljátok, de gondoljátok végig, hogy a #2 érveit fordítva is lehet nézni.

Tipikusan olyan szitu, hogy:

- Ha szeretsz nem eszel sót.

- Ha szeretsz nem kérded, hogy ne egyek sót.


Igen figyelni kell a másikra egy párkapcsolatban, de az sem jó, ha mindent a másiknak rendelsz alá! Annak nem lesz jó vége. Nyilván mindkét oldalnak megvannak a maga logikus érvei, hogy miért neki van igaza és a másiknak kéne változtatni, de azért gondoljuk végig, hogy egy baráti kapcsolatról van szó, ami nem tetszik a kérdezőnek. Akkor az a megoldás, hogy megszakítja a kapcsolatot a barátjával vagy pedig a kérdező feldolgozza, hogy igenis vannak barátai a párjának, aki most éppen az egyik ex.

Hosszútávon a te érdeked is, hogy ezeket a szituációkat megfelelően kezeld, mert a következő lépés már az lesz, hogy előszűröd, hogy ki lehet a barátja és ki nem. Persze nem azt mondod meg, hogy ki lehet a barátja, csak azt, hogy ki nem. És ez a séma nagyon sok mindenre ráhúzható.

2013. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalataim után nem kezdenék el ultimátumozni. Szépen búcsút intenék neki.


Nincs semmi jelentősége, csak beszélgetünk... Persze-persze. Mondta az exem, és éveket pocsékoltam el rá, naiv bizalommal, mígnem rájöttem, hogy a büdös p.csába, de biza megcsalt az exével.


Pedig annyi de annyi de aaaannnyi ugyanilyen történetet hallottam már másoktól. Csak én úgy gondoltam, hogy az én történetem pont más, az én barátom biztos tényleg CSAK beszélget vele. Ahha, f.aszt.


Többet nekem olyan pali nem kell aki az exével beszél/érintkezik, max ha muszáj, mert van egy közös gyerek, vagy tudomisén. Ha neki annyira fontos, akkor éljen a múltban, nem fogom megakadályozni benne, de én nem leszek a része...


Kérdező... mondhatnék naiv baromságokat, meg vigasztalást, de nincs kedvem hazudni. Ha nem szakad le az exéről, pláne így, hogy te jöttél rá, nem ő mondta... hát... én elgondolkoznék a dolgon a helyedben.

2013. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!