Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól döntöttem párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem párkapcsolati ügyben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, neten ismerkedtünk meg. Épp szakított a barátjával amikor találkoztunk. Jól is sikerült bejottunk egymásnak, neten rengeteget beszéltünk néha találkoztunk is, de főleg neten beszéltünk. Osszekaptunk sokszor. Amúgy azt mondta nem érdekli a volt barátja meg minden. Majdnem össze is jöttünk de előtte osszekaptunk ő időközben kibekult a volt barátjával is. Velem neten akart beszélni de én mondtam h nem fogok kettejük köze állni illetve más nője nem kell, meg azt is h attól tartok bele fogok zugni ő belé. Meg amúgy is nekem most kezdődik a főiskola.

Ugy tűnt nem örül neki, de ez van, önmagam prioritást élvez, illetve a történelem önmagát ismétli. Anno rosszul döntöttem egy hasonló ügyben és rossz lett, ebben most igy fogok dönteni ahogy leírtam, és megmarad egy kellemes emleknek.

Szerintetek is jól döntöttem?



2013. febr. 10. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jól, ha kibékült a volt pasijával, akkor őt akarta, nem téged
2013. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyesen döntöttél, és szép tőled hogy nem álltál bele a kapcsolatukba. Viszont egy kicsit fájhat a szíved is érte, mivel ha nem vesztetek volna ősze már a tiéd lehetne a lány
2013. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát.. aminek nem adsz esélyt, az valóban nem fog ártani:) végülis bajod nem származik belőle, max kimaradsz valamiből
2013. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a lány még benne van egy kapcsolatban meg nem is. Közben veled is találkozgat.

Én a leírtak alapján úgy értelmezem, a saját tapasztalataim alapján, hogy a lány fogózkodónak használ, mint fuldokló a kinyújtott kezet, hogy ki tudjon mászni a kapcsolatból, vagy legyen támasza.


Én nem kezdenék valaki olyannal, akinek nincs letisztult magánéleti háttere, vagyis nincs egyedül. Szerintem ha összejönnétek,csak zűrzavarra számíthatnál magatokkal kapcsolatban szerelmi téren.

De barátok még lehettek.


Mondom

2013. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen faj egy kicsit de később meg jobban fájna. Egyszer elkövettem egy hasonlo hibát, szerintem nem véletlenül ismétlődik meg minden. Magamnak is szeretnem bizonyítani h tanultam belőle.


Illetve ez a dolog arra is radobbentett h hagyjak békén egy szinten tetsző lanyt akinek szinten barátja van. Na jó ovele nem volt semmi csak haversag, ezzel a lánnyal viszont több.

Ez szerintem nem csak az én érdekem hanem az öve is. Jobb neki h ilyen fiút fogott ki nem egy nyomulosat. Azt nehezen koptatna le.

Én pedig tiszteletben tartom azokat akiknek parjuk van én diplomatikus úton elintezem az ilyen dolgokat.

2013. febr. 10. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:

sosem fogod megtudni, hogy jól döntöttél-e. bárhogy is döntesz, az lesz a jó :) ha így látod jobbnak, hogy nem találkoztok, és nem próbálkozol, előbb utóbb elfelejted és lesz más (persze ez csal akkor lehetséges, ha még nem zúgtál bele, és nem minden második gondolatod körülötte forog, mert akkor nagyon nehéz lesz kiűzni a fejedből, és magadat 'diplomatikusan' sem tudod becsapni' :) | a úgy gondolod, hogy jóban maradtok, és vársz az esetleges lepattanóra, az sem egyszerű játék, sérülhetsz, de jól is járhatsz esetleg, végsősoron minden kimenetel a javadra válik, tanulsz belőle :)


de hogy a kérdésre konkrétan válaszoljak. ha nem áll fenn az, hogy beleszerettél, jó döntést hoztál, ha azt vesszük, hogy így tényleg semmi baj nem érhet :)

2013. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 vagyok:


A Támaszt úgy értettem, hogy kell neki egy lelki társ.Könnyebb így elviselni a paliját, ha van mellette egy barát, vagy egy másik férfinek a jelenléte,vagy az a tudat,hogy van.Erre gondoltam én ,így távlatokból.

Meg vigyázz, nehogy huza-vonát játszadozzon veled.A nők képesek rá.


Különben tényleg az a legjobb döntés, amit annak érzel.

2013. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!