Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány aki adna nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki adna nekem párkapcsolati tanácsokat?

Figyelt kérdés

Nincsenek lány barátaim, de sokszor jó lenne ha valaki tudna tanácsot adni a barátnőmhöz, meg úgy eleve ahhoz, hogy milyen egy jó kapcsolat, néha elbeszélgetni (nem az első nőm, de a sokadik után sem értem a nőket).....Írhattam volna azt is, hogy lány barátot keresek....


(Azért lány, mert mégis jobban értik a női dolgokat, reakciókat)


2013. febr. 6. 22:35
 1/9 panini ***** válasza:
Van.
2013. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kell adok egyet. Nekem már úgy is túl sok van xD


[link]


kb xD

2013. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
írhatsz de nem garantálom a napi üzi figyelést.
2013. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, ha akarsz. Sok a szabadidőm most és ráírek írogatni. :)


22l

2013. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz! Nekem meg fiúbarátra van szükségem. Az a baj hogy a legjobb fiú barátomnak még soha nem volt kapcsolata, így nem is nagyon tudok tőle tanácsot kérni! És mindig net közelben vagyok. :)

22/L

2013. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Irj nyugodtan :-)
2013. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is írhatsz... :) Én nagyon szeretek fiúkkal meg beszélni ilyeneket :) És hát nem vagyok egy túlságosan könnyű eset én sem hozzám is külön szótár kellene..engem is nehéz meg érteni de az a lényeg h én megértem magam :D :D
2013. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, én idősebb vagyok már, de ezért több a tapasztalatom. Van egy lány, akivel 3 hónapja levelezek és szintén tanácsokat adok neki párkapcsolati téren. Már sokat tanult tőlem. Párom a férfiak szemszögéből tud tanácsot adni, tőle meg én tanultam sokat. :)))
2013. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz ha gondolod és nekem sok fiú barátom van akikkel megbeszélem az ilyen gondokat:D
2013. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!