Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szitu lent.

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. A suliban megismertem 2 éve egy 1 évvel idősebb fiút. Karéneken ismertem meg, mert egymás mellé ültettek minket, és azóta is egymás mellett ülünk (ültünk), mivel mindketten egy szólamba vagyunk, kb. egyforma magasak vagyunk, és úgyis szerettük elhülyéskedni a karéneket. Fél éve küldött nekem egy "szerelmes levelet" ( mondjuk én nem nevezném szerelmes levélnek,mert csak annyit írt hogy "szeretlek, ( belédzúgtam )"), én meg vissza írtam neki hogy én még ehhez túl fiatal vagyok, és hogy még nem is ismerjük egymást (mert tényleg csak viccelődtünk, nem beszélgettünk semmiről úgy komolyan). Ezek után el ültem mellőle, mert csak azt nem akartam, hogy esetleg fájjon neki hogy ott ülök mellette és ugyanúgy viccelődünk mintha semmi nem történt volna,és arra számítottam hogy majd valaki másba beleszeret. Állítólag már bele is szeretett valakibe, de nem tudom igaz-e, mert a tesómnak mondta hogy beleszeretett valaki másba, de lehet, hogy csak az én bosszantásomra mondta ezt. Már kicsit hiányzik hogy nem viccelődünk, de nem szeretném neki esetleg elrontani a mostani "kapcsolatát" (ha tényleg igaz). Lehet hogy nagyképű vagyok, hogy azt hiszem még nem lépett túl rajtam? Jó döntés volt hogy elküldtem? Mit csináljak?

2013. febr. 20. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem volt jó döntés, ezt most meg mondom
2013. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem lépett volna túl rajtad?

Nem kellett volna külön ülnöd, mert ezzel csak gyerekes hatást keltettél nála, persze ez 13 évesen még belefér.

Mellé kellett volna ülnöd továbbra is és közölni vele, hogy te még korainak tartod, hogy járjatok.

De egyébként ha nem akarsz járni vele, akkor miért bántja a lelki békédet, hogy másnak udvarol?

2013. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó döntés amit szíved szerint teszel. Sokszor két személy közül az egyik többet érez barátságnál. Jól tetted hogy elküldted ha nem érzel semmit iránta. :) 15/f
2013. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy,h jól tetted vagy nem. Ha hiányzik beszélj vele. Lehet,hogy nincs is senkije, csak azt akarja,hogy megint a barátja legyél, és ezért mondta,hogy ne távolodj el azért,mert szerelmes(volt) beléd.Én spanolnék vele, az még nem jelent semmit. Legfeljebb barátok lesztek.
2013. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt nem énekkarnak hivják?
2013. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!