Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több, mint 2 éve párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 2 éve párkapcsolatban élek, és sosem csaltam meg a párom semmilyen módon, azonban múlt héten találkoztam egy sráccal (nevezzük A-nak) és csókolóztunk?

Figyelt kérdés

Attól kezdve minden nap beszéltünk; tudja, hogy van barátom (legyen B), és 1 hétre rá újra találkoztunk. A második találkozáskor lefeküdtünk egymással A-val. Tanácsot szeretnék kérni olyanoktól, akik voltak már hasonló helyzetben. Semmi tapasztalatom viszonyok terén, és B-t szeretem és együtt képzeltük el a jövőnket, de egyszer csak jött egy idegen és mindent összekavart, és most nem tudom, mit érzek. Az utóbbi napokban minden idegesít B-vel kapcsolatban, amit csinál, amit mond és nem érzek szerelmet... Egyszerűen az új kapcsolat izgalma is biztosan nagyban közrejátszik, de iszonyatosan vonzódom A-hoz szexuálisan, és nagyon jókat beszélgetünk és sokat nevetünk. Ma újra megyek hozzá és szinte görcsben van a gyomrom új izgulok, mint 16 évesen valami első randi előtt... Lehetséges, hogy beleszerettem? Kérlek ne ítéljetek el a megcsalás miatt, nem olyan kommenteket várok. Én is nagyban elleneztem eddig minden ilyen jellegű dolgot, de egyszerűen nem tudok parancsolni magamnak és az eszem nem tud felül kerekedni és többet és többet szeretnék A-tól; minél több időt vele tölteni.

Voltatok már hasonló helyzetben? Mit csináljak?

22/L



2013. febr. 22. 15:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%
Én nem mondanám el neki,mert minek cipelje ő is ezt a terhet,elég,ha te cipeled. Nem kell őt bántani ezzel, ezek a te éréseid,hibád stb. Neked kell korrigálni, nem mással cipeltetni a terhet. És ,ha megvan a megoldás, cselekedj. De ezt akkor se pakold ki. Nagyon fog bántani téged ez-persze szerintem.
2013. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

egy fellángolás miatt elszúrsz egy alapjaiban jó kapcsolatot? gratula.


nem akarlak megbántani, és nem is ítélem el igazán, de azért mi az hogy nem tudsz magadnak parancsolni? le legyünk már állatok kérem szépen... akik nem tudnak uralkodni az ösztöneiken.


emellett szerintem ha képes voltál arra amit csináltál=lefeküdtél egy másik pasival akkor MÁR NEM VAGY SZERELMES A BARÁTODBA. ez tapasztalat. bár akkor mikor én hasonló helyzetbe kerültem, akkor sem mentem el az ágyig. bár az a kapcsolat még egy éves sem volt.


...ha akarom lett volna lehetőségem megcsalni a férjemet de soha nem is gondoltam rá, mert nem kívánok más pasikat, nem érdekelnek mint férfi. soha még csak meg sem csókoltam mást amióta a férjemmel vagyok. majdnem 3 éve.


ezért nem értem hogy mered azt állítani hogy te szeretted a barátodat, mikor mással keféltél a háta mögött...:(

26N

2013. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg semmi váratlan nem történt. Ez az egész már a levegőben lógott.

B nem volt neked megfelelő csak ő volt az első vagy az első komolyabb és ezért kezdtétek el tervezgetni a jövőt.

A pedig megfelelő neked és B-vel amúgyis csak a megszokás tartott össze.

A megcsalás törvényszerű volt, de szakítanod kellett volna. Amit most is megtehetsz. Viszont ne mondd el a B-s részt csak a többit.

30F

2013. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Rakd rendbe a kapcsolataidat.

Döntsd el, kivel akarsz lenni. Szakíts a másikkal. Aztán dolgozz azon, hogy bizalomra méltó legyél, mert most nem vagy az.

Az, hogy A-hoz nem vonzódsz már, idegesít stb. ahhoz van köze, hogy tudod, hogy amit teszel/tettél nem helyes.

2013. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el, az simán gerinctelenség. Ez nem arról szól, hogy te könnyítesz a lelkiismereteden, hanem arról, hogy ha már ekkorát hibáztál, nem fokozod még külön azzal, hogy világbarmát csinálsz a barátodból. Egyszerűen joga van tudni róla, hogy tisztán lásson és megértse a szakítás okát. Szóval szépen elé állsz, elmondod neki és méltósággal távozol ebből a kapcsolatból. Aztán levonod belőle a kellő tanulságot a jövődre nézve, mert van mit...
2013. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Így azért tisztábban át tudom gondolni az egészet. :)
2013. febr. 22. 18:28
 17/22 anonim ***** válasza:
43%
Csak én érzem nagyon gyökér önmentegető dumának ezt h "ne mondd el neki mert ráterheled a lelkiismeretedet?"...Sztem pont fordítva, azzal h kussol vagy lapít valaki, na pont azzal árt inkább, mint azzal ha nyíltan elmondaná....Szerintem nagyon gyökér gagyi duma ez a lelkiismeretes f.szság....Golyószórót tudnék ereszteni azokra akik ezzel jönnek....Simán csak gyávák vagytok elmondani, valljátok be, nem kell itt rizsázni (az esetetekben ne létező!) "lelkiismeretről" meg "lelkifurdalásról"....
2013. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10%

02-22 18:28


A kibékülést szerintem hagyd! Merj lépni mert később megbánod.


tegnapelőtt 00:11

Miért lenne ez gyökérség? A csaj elmondja h már nem kell ezért meg azért. Ennyi bőven elég. A helyzeten nem javít de a gyerek sz.rabbul fogja érezni magát ha rájön h még meg is csalták.


A csajt nem tudom elítélni mert a szíve után ment, és ha erre alapozva csinálnak ezer romantikus mozit amit mindenki megtapsol, akkor élőben miért lenne ez másképp...


Szóval semmi sem fog változni az őszinteséggel csak a srác lelkiállapota lesz kritikusabb.

Néha jobb ha a dolgokat nem bojgatják... Ere is van jópár film. :D

2013. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nyilván olyan dolgok h becsület vagy igazság meg le vannak sz.rva.....na ezért undorodom az ilyen "emberektől" pont.....Ez az erkölcsiség, amit hirdetsz, maximum egy útszéli cigányerkölcs, de nem emberi magatartás....
2013. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

tegnap 23:43


Túlértékeled ezeket a fogalmakat. Amúgy meg ne hasonlítgass semmilyen elvetemült emberhez. Ez még a kegyes hazugságokhoz tartozik, mivel csak a fiút óvná a fájdalomtól. Persze ha a te fene nagy egós önérzetednek úgy könnyebb hogy másokra való tekintet nélkül mindig egyenes úton jársz a te dolgod. Bár szerintem sokkal aljasabb dolog ennél ha valaki pl a másik háta mögött szid valakit a szemébe meg mosolyog, pedig ez sokkal gyakoribb és elnézettebb a közfelfogásban. Én nem akarnám tudni a srác helyében. A mostani barátnőmnek is mondtam hogy akármit is csinál, legalább ne tudjak róla. Persze semmi ilyesmire nincs veszély de a lelki nyugalmam többet ér mint egy információ.

2013. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!