Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több, mint 2 éve párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 2 éve párkapcsolatban élek, és sosem csaltam meg a párom semmilyen módon, azonban múlt héten találkoztam egy sráccal (nevezzük A-nak) és csókolóztunk?

Figyelt kérdés

Attól kezdve minden nap beszéltünk; tudja, hogy van barátom (legyen B), és 1 hétre rá újra találkoztunk. A második találkozáskor lefeküdtünk egymással A-val. Tanácsot szeretnék kérni olyanoktól, akik voltak már hasonló helyzetben. Semmi tapasztalatom viszonyok terén, és B-t szeretem és együtt képzeltük el a jövőnket, de egyszer csak jött egy idegen és mindent összekavart, és most nem tudom, mit érzek. Az utóbbi napokban minden idegesít B-vel kapcsolatban, amit csinál, amit mond és nem érzek szerelmet... Egyszerűen az új kapcsolat izgalma is biztosan nagyban közrejátszik, de iszonyatosan vonzódom A-hoz szexuálisan, és nagyon jókat beszélgetünk és sokat nevetünk. Ma újra megyek hozzá és szinte görcsben van a gyomrom új izgulok, mint 16 évesen valami első randi előtt... Lehetséges, hogy beleszerettem? Kérlek ne ítéljetek el a megcsalás miatt, nem olyan kommenteket várok. Én is nagyban elleneztem eddig minden ilyen jellegű dolgot, de egyszerűen nem tudok parancsolni magamnak és az eszem nem tud felül kerekedni és többet és többet szeretnék A-tól; minél több időt vele tölteni.

Voltatok már hasonló helyzetben? Mit csináljak?

22/L



2013. febr. 22. 15:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én csak a kérdés első felét olvastam el de rögtön az jutott eszembe: Ez gáááz.
2013. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy a "felnőtt" nők nagy része egy 12 éves kislány szintjén van? Most akkor neked is el kell magyarázni, hogy a szerelem nem tart örökké és hogy a láng hamar kialszik? Van egy párkapcsolatod, ami elfáradt,ami nem meglepő 2 év után, hiányzott neked tűz, az izgalom, vmi új, ezt pedig A megadta neked. Ha ilyen vagy és képtelen vagy elfogadni, hogy a szerelem mulandó, akkor nagy eséllyel ez lesz később is. Neked nem való hosszútávú kapcsolat ennyi. Sztem hagyd békén a barátod, hagyd neki,h találjon egy értelmes, nem könnyűvérű nőt.
2013. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!