Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Pasi gondjaim vannak? Szakitottunk de szeretem hogy lehet ez?

a pasim eléggé ... hogy is mondjam...jártunk 3 hónapig aztán azt hallottam h megcsalt és megkértem h ezt beszéljük meg és erre dobott.mint kiderült télleg megcsalt aztán nem beszéltünk ...utána jóban lettünk(hozzátenném h előtte is rombolta az önbizalmam mikor jártunk olyanokkal h nem vok szép meg h nálam szebbek is vannak....stb.)na szal jóban lettünk és megbeszéltem vele h kaphat még egy esélyt...de lőtte szánalmas módon én futkoztam utána h szeretem meg h ő adjon nekem még egy esélyt..(pedig ő volt a hibás)és megdumáltuk hogy majd év elejeén ujra járunk..de nyáron megismertem egy másik srácot aki ott helyben jofej volt velem de már 3 honaoja nem érdeklődik irántam szal köcsög...az előző pasit pedig ezért visssza utasitottam és most naghyon bánom mert életem szerelme még ha köcsög is?MIT TEGYEK??????????

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, pasi, fiú, kapcsolat, szakítás, bánat

2013. febr. 22. 19:04  Privát üzenet  

A válaszok

de ha ő csalt még, TE megakartad beszélni és mégis Ő dobott ki téged, akkor mi az hogy kapott még egy esélyt ?:D

itt mindvégig ő irányított, lol. felejtsd el ezt a fazont.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. febr. 22. 19:08 Privát üzenet
te hány éves vagy?:D

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. febr. 22. 19:11 Privát üzenet

miért futsz egy ilyen pasi után???

megcsalt, amíg együtt voltatok folyton megalázott, és még te vagy az aki könyörög neki egy újabb esélyért?

nem értem a nőket, szinte mindegyiknek az ilyen pasik kellenek (tisztelet a kivételnek), akik pedig normálisak velük és valami komolyat akarnak tőlük, azokat meg elhajtják a francba

24/F

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. febr. 22. 19:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igazatok van...megpróbálom elfelejteni és keritek olyasvalKit aki tisztel,szeret...köszönöm szépen:)

# 4/4Időpont 2013. febr. 23. 14:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
. Van egy lány akibe teljesen szerelmes vagyok . Már 1x eggyütt voltunk aztán szakítottunk és nagyon szeretem még mindig . De neki már 2 napja van barátja és most tudtam meg...
Van egy srac akivel 4 honapot jartunk minden rendben volt egy ideig amikor minden hulyesegen elkezdtunk veszekedni es szakitottunk, en kozben osszejottem egy masik fiuval, de...
Van egy fiú akivel jártunk de szakítottunk aztán meg egy nap elkezdtünk írni majd megtudtam hogy van barátnője de járna velem majd azt mondta hogy majd eldönti, a másikat...
Úgy érzem belehalok. Szakítottunk a párommal. Hogyan lépjek túl rajta? (bővebben lent)
A barátommal szakítottunk, mert már csak egy dologra kellettem neki. Én mondtam, hogy nekem egy normális barát kell, de nem száll le rólam. Hogyan érhetem el?
A barátommal szakitottunk, bár szeretjük egymást. Hogy lehet túlélni, hogy elveszted a szerelmed?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!