Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri ez nekem? Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Megéri ez nekem? Szeretem, de ez a legnagyobb hibám.

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a barátommal,de távkapcsolatba (most nem kellenek az ilyen "távkapcsolat ugyse működik" dumák) és mostanába alig tudunk beszélni, én emiatt szoltam is neki hogy ez igy nem lesz jo. De azt mondja mindennél jobban szeret és nem birná ki nélkülem de alig van ideje. Ismerem hogy milyen, tudom,hogy nem hazudik. De viszont azt is tudom, hogy ez igy nem lesz jó... és hogy dobnom kéne és keresni olyat akinek van ideje velem foglalkozni. Nem tudom megtenni mert szeretem őt és ez a baj mert legutóbbi pasimnál is már szakítani akartam mert tudtam, hogy nem szeret már..éreztem..mégse tettem meg mert én viszont annyira szerettem,hogy nem számitott semmi,csak mellettem legyen. nem akarom ezt a hibát mégegyszer elkövetni,lécci segitsetek :(

2013. febr. 23. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mekkora távolság választ el titeket? Hol laktok?
2013. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
elég nagy távolság..hát ugy..ő az ország másik felébe lakik. de nyáron tudunk talizni meg én el tudnék menni oda...nem a távolság a baj,hanem hogy nem tudom érdemes-e kitartani mellette
2013. febr. 23. 12:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Új célállomás hozzáadása - Opciók megjelenítése

ÚTVONALTERVEZÉS: Kiev, Kyiv city, Ukrajna - Lisboa, Portugália


Javasolt útvonalak (AUTÓVAL)

4 080 km, 40 óra

A10

4 135 km, 40 óra

A4

4 110 km, 40 óra

2013. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A régi mondással jövök: a távolság a kapcsolatnak olyan mint a szél a tűznek - a gyengét kioltja, a komolyat felszítja.

Több, mint 3 éve élek távkapcsolatban, nem teljesen zökkenőmentesen, de még mindig ugyanazzal.

2013. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
figyi,nem megyek portugáliába de azért kösz xDD
2013. febr. 23. 12:23
 6/14 A kérdező kommentje:
mi is birnánk a távolságot,nem azzal van a baj... hanem hogy most ott tartunk,hogy szakitsunk vagy ne..és én egyből rávágnám,hogy ne mert szeretem. de lehet hogy ezzel hibáznék..
2013. febr. 23. 12:25
 7/14 anonim ***** válasza:

"nem a távolság a baj"


De a távolság a baj. Én és a barátnőm között 150 km van, de megtudom oldani a heti egyszeri találkozót, mert ingyen utazhatok fel Budapestre. Ha fizetnem kéne az útért akkor is megoldanám, mert meg kellene oldanom. Nálatok már nagyobb a baj, mert nagyobb a távolság. Ha hetente egyszer legalább nem tudtok találkozni, akkor megette a fene az egész kapcsolatotokat.

2013. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ááá na és az ilyen hozzászólásoknál mondanám azt h NEM!! mert szeretem és kibirjuk xD de aztán eszembe jut h lehet h csak túl szerelemes vagyok és nem látom,hogy baj van..
2013. febr. 23. 12:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez még nem szerelem csak erős vonzódás. Addig fog tartani, míg a környékeden meg nem ismersz egy másik fiút és hasonló vonzódás nem alakul ki benned, mint amit most érzel aziránt a fiú iránt. Aztán majd azt fogod mondani, hogy minek válaszd a messzebbit, ha van közelebb is.
2013. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy minek menj Portugáliába ha mehetsz Amerikába is! :D
2013. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!