Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri ez nekem? Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Megéri ez nekem? Szeretem, de ez a legnagyobb hibám.

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a barátommal,de távkapcsolatba (most nem kellenek az ilyen "távkapcsolat ugyse működik" dumák) és mostanába alig tudunk beszélni, én emiatt szoltam is neki hogy ez igy nem lesz jo. De azt mondja mindennél jobban szeret és nem birná ki nélkülem de alig van ideje. Ismerem hogy milyen, tudom,hogy nem hazudik. De viszont azt is tudom, hogy ez igy nem lesz jó... és hogy dobnom kéne és keresni olyat akinek van ideje velem foglalkozni. Nem tudom megtenni mert szeretem őt és ez a baj mert legutóbbi pasimnál is már szakítani akartam mert tudtam, hogy nem szeret már..éreztem..mégse tettem meg mert én viszont annyira szerettem,hogy nem számitott semmi,csak mellettem legyen. nem akarom ezt a hibát mégegyszer elkövetni,lécci segitsetek :(

2013. febr. 23. 12:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

12:35 - van olyan fiú,aki tetszik és itt lakik egy köpésre..nem véletlenül nem jöttem még össze vele...a volt pasim, aki a szomszédban lakik bármit megtenne hogy összejöjjek vele újra..de nem érdekel..


12:37 - igyvan! :D kérek rá pénzt is xDD

2013. febr. 23. 12:51
 12/14 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb az lenne, hogy tisztázd magadban, hogy mi az, ami miatt szenvedsz ebben a kapcsolatban?


A távolság? Azt mondod, nem. Akkor kár azzal foglalkozni, hogy távkapcsolatban vagy-e vagy sem.


Úgy látom, neked nem ez a problémád. A fenti sorokból nekem az derül ki, te attól félsz, hogy mégis az fog kiderülni, hogy ez nem működik, és te nem voltál elég okos, hogy erre hamarabb rájöjj, vagy ha rá is jöttél, nem voltál elég erős, hogy lépj, tegyél ellene.


Ne hagyd, hogy az, hogy korábban egyszer rosszul döntöttél, hibát követtél el, most arra sarkalljon téged, hogy soha többé ne kövess el hibát. Mert fogsz még, és lehet, hogy ugyanazt. Mi történik akkor? A környezeted rosszat fog gondolni rólad, ettől tartasz? Vagy te fogod magad ostobának érezni? Nem kell.

Ne arra koncentrálj, hogy "ez nem lesz majd így jó, és én tudtam, és nem tettem ellene, megint elkövettem ugyanazt a hibát."

Most élvezd azokat a pozitívumokat, amit az ad, hogy kapcsolatban vagy, és mikor érzed, hogy már sokkal több negatívum van, a távolság miatt, vagy nem kapsz elég figyelmet, akkor tegyél ellene, és szakíts. De csakis azért, hogy ezek a negatív dolgok ne uralják az életedet, ne pedig azért, mert neked okosnak kell lenned, és nem szabad még egyszer ugyanazt a hibát elkövetned!!!

2013. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ezt a választ várod, de elmondom, h nem biztos h megéri egy távkapcsolatért szenvedni....az nem szerelem amit érzel iránta, csak vonzódás....így meg sem fogod tudni ismerni, ás ha vkit egy évben látsz párszor és más ha mindennap,.....más arcát mutatja mindenki.....áhhh, nem is folytatom, tök más az egész......
2013. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
14:24 - pontosan ugyan ezt érzem és nagyon köszönöm :D teljesen igazad van, nem félhetek attól mindig, hogy mi lesz ha ugyan azt a hibát követem el...mondjuk én nem amiatt féltem ettől hogy majd mit gondolnak rólam,hanem azért mert az egyszer is éppen elég szörnyű volt..
2013. febr. 23. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!