Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen dolog ez? Féelévig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog ez? Féelévig voltunk együtt, megigérte h mindig szeretni fog, h soha nm hagy el, h együtt fogunk elni, és ezek utan elhagy?

Figyelt kérdés
Nagyon jo volt a kapcsolatunk,de az utobbi ket honapban voltak kisebb viták d mindig megoldottuk,aztan kedden megint vita volt o pedig szakitot,én mondtam neki h ak miért igért annyi mindent?azt mondta h ez erzelmi zsarolas..en nagyon szeretem es tudom h o is es nincs 3dik fel!!annyira faj h annyi mindent igert.:(

2013. febr. 26. 10:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na gyerekek ezért nem jó örökké tartó dolgokat ígérni, ezért nem szabad ígérni. Én mindig mondom a barátomnak, ne ígérjünk semmit. Lehet mondani, hogy de jó lenne, ha.... De ne ígérjük, hogy így lesz! Ki tudja mi lesz. Az exed csak buta volt, és erre nem gondolt. Ez van, azért ígért, mert azt hitte úgy lesz, ahogy ő azt gondolta, de hát... nem lett úgy. Bocs, ez van....
2013. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj, ezt én is már hányszor megkaptam. De tényleg, egy csomóan mondták, hogy sose tudnának:

-megbántani

-szakítani velem (inkább a halál, volt, aki ezt is hozzátette)

-megcsalni

és még sorolhatnám. Mindegyik mondta, hogy én vagyok a tökéletesség netovábbja, és hogy sose tudnának mást szeretni.

Az eredmény: egyikük normális keretek között, becsületesen szakított. A másik (aki azt mondta, inkább a halál), megcsalt, és utána szakított.

Amíg még ott a rózsaszín köd, addig persze, könnyű ilyeneket ígérni és mondani. Az tényleg igaz, hogy a nők könnyen elhiszik ezeket, főleg, ha el is akarják hinni, én is sírtam éppen eleget az ilyenek miatt. Nem ez volt az utolsó alkalom, hogy valaki azt ígérte, örökké veled lesz és szeretni fog, aztán meg végül mégsem jön össze. És a fél év még éppen nem olyan sok, hogy azt mondd, ez teljesen megalapozott lenne. Fél év az még igazán nem egy nagy időtartam. Vannak, akik évekig együtt vannak, mint ahogy valaki írta előttem, házasság 10-20 éve, meg gyerekek, aztán mégis ez lesz a vége. Fél évnél még főleg ne higgy ilyenekben.

Gondolom fiatal vagy még, és ez volt az első szerelem, vagy valami hasonló. Ne teperj. Azzal csak megkeseríted az életed. Ne kutakodj és ne kémkedj utána, mert csak rossz lesz látnod, milyen jól érzi magát nélküled.

Hidd el, nem lehetetlen a továbblépés. Ha azt mutatod, hogy kicsi bánkódás után te is tudosz boldog lenni nélküle, talán kicsit elgondolkodik, de ha mégsem, akkor főleg hagyd a manóba az egészet úgy, ahogy van. Tudom, könnyű mondani, de hidd el, (gondolom, nem én vagyok az egyetlen), már én is túljutottam ezen egy párszor, és lehet, még fogok is (de azért, remélem nem, mert tényleg egy rossz érzés).


De egyet tanulhatsz: az ígéreteknek sose higgy, akármit is mond, a tettek azok, amik sokat számítanak, nem az ígéretek. Ígérni akárki akármit tud.

2013. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de ha fél évig nem feküdtél le vele, akkor nem csodálom, hogy meggondolta magát. Hány éves vagy?
2013. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2013. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ilyen szavakra nem szabad adni. Ezek - akármilyen komolyan gondolja aki mondja - csak bókok, üres cukormáz. Sok pasi eleve csak azért mond ilyet, mert meggyőződése, hogy a nők ezt akarják hallani, csak éppen egy csomó csaj ezt tényleg komolyan veszi még a sokadik csalódás után is.


Kérdező, neked is itt a hasznos lecke: ha egy pasiból így ömlik a nyál, akkor nyugodtan tisztában lehetsz vele, hogy a szavainak semmi súlya nincs, ugyanis vagy hazudik, vagy meggondolatlanul dumál össze-vissza. Hogy ezzel a tanulsággal mit kezdesz, már rajtad múlik...


27f

2013. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
én 17 o a masodik baratom az elozo elhagyot egy masikert...o pedig 18 mindketten szuzek vagyunk,terveztuk h lefekszunk d nem adodott ra alkalom,en szeretem volna,biztam/bizok bene.remelem h bocsánatot ker d ha nem...ak nem!az biztos h ijet soha tobet nem hiszek el!
2013. febr. 26. 15:30
 17/17 bazsikahh ***** válasza:
2013. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!