Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti csókolóztok a férjetekkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csókolóztok a férjetekkel? És havonta hányszor vagytok úgy együtt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen igen. Majdnem mindennap együtt vagyunk úgy legalább egyszer.
2013. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Ó, szerintem vannak itt ennél nagyobb butaságok is, kedves második válaszoló!:)
2013. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Sajnos nem butaság. Ismerek olyat akik mióta meg van a 3 gyerek, nem csinálnak ilyesmit.
2013. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért kérdezi,hogy megváltozott e ez a szülés után vagy a gyerek/ek miatt!
2013. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, van ám itt hülye kérdés, szerintem ez nem az. Van ismerősöm, akik már nem csókolóznak. Csak szájra puszi hazajövetelkor és kész.

Mi szoktunk. :) Minden este bújuk, csókolózunk vagy a tévé előtt, ha a lányunk elaludt, vagy egy séta közben. Mindketten romantikus alkatok vagyunk.

Ha jól értem a kérdést, hogy úgy hányszor vagyunk együtt: kb. hetente.

2013. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez attol fugg, kinek mekkora az etvagya. A mienk kicsi, kezdettol fogva nyomtuk a magyar atlagot: 2-3 hetente, es egy este csak egyszer toltunk csore.

Amiota megvan a lanyunk (2.5 eves), azota meg ritkabban vagyunk egyutt. Heti egy az atlag. De nekunk igy jo, nagyon elvezzuk a szexet, de eleg egy, van, hogy 3 is van egy heten, de van, hogy egy se.

Csokolozas: Az elso 3 evben, szinte egyfolytaban csokoloztunk, meg az utcan setalva is, este, mikor hazakisert, van, hogy ugy setaltunk, hogy egymassal szemben, es kozben csokoloztunk (ezt csak a mi utcankban csinaltuk:D)...marha lassan lehet igy haladni.:D

A kovetkezo 2.5 evben mar egyutt laktunk, de meg nem volt meg a lanyunk, akkor kicsit lejjebb vettunk, de meg mindig surun csokoloztunk. Aztan megszuletett a lanyunk es most mar csak szajra puszi van, szeretkezes kozben csokolozunk. Eddig ugy elotte nem nagyon akartunk, csak szajra puszit adni, de lehet be kene vezetnunk, szereti latni, hogy amikor hazajon apa, akkor puszit ad anyanak is (mindig tobbszor huz oda minket egymashoz, hogy adjunk egymasnak puszit, egymas melle ultet minket, meg hasonlok)

8 eve vagyunk egyutt, nem vagyunk hazasok, de 5 eve egyutt elunk.

2013. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
66%

Szerintem nem hulye kerdes. Kulonben is ha az akkor mert kattintasz ra. Akkor menj tovabb a "nem hulye kerdekre".


Nem szoktunk csokolozni. Csak sex kozben. Amugy a puszi megy. Rengetegszer naponta. A sexhez nem tudok hozza szolno. Amiota terhes vagyok mash mennek a dolgok :)

2013. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi sem vagyunk az a csókolózós típusok,csak szex alatt csókolóztunk. Tavaly januárba lettem terhes azóta csak 2 alkalommal voltunk együtt. 20 hét után engedte a doki ,mert veszélyeztetett voltam és akkor voltunk együtt.Utána a párom nem akarta ,majd megint el voltunk tiltva. A szülés óta viszont egyáltalán nem kívánom a szexet. 4 hónapos a picim de se éjjelem ,se nappalom. Rossz alvó,esténként többször ébred,van ,hogy csak 3-4 órákat alszom. Nappal kisebb korában szoptatás, utána babakocsi tologatás,hogy aludjon, most meg kevesebbet alszik és mikor ébren van a közeléből nem tudok elmenni ,mert ordít. Ha este elalszik akkor teszem rendbe a lakást és már lehet feküdni ,utána meg ébredni és így tovább. Nem tudom,hogy a fáradságtól vagy a szoptatástól vagy mindkettő közrejátszik de lassan úgy érzem magam,mint egy apáca :(
2013. febr. 25. 22:26
 9/14 anonim válasza:
100%
Mi sem csókolózunk , sosem voltunk nyálazósak, viszont keffentünk rendszeresen, kb 2-3 naponta.
2013. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nálunk is a napi többszöri puszi van meg ölelés,úgy nem megyünk el egymás mellett ,hogy ne érjünk a másikhoz vagy ne simogassuk meg.

Sajnálom ha hülye kérdést tettem fel :(

2013. febr. 25. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!