Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így érzek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek a szakítás után?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 16 évesen jöttünk össze, 4 évig voltunk együtt. Mindkettőnknek ez volt a leghosszabb kapcsolata. És mindketten egymással vesztettük el a szüzességünket.

De mostanában nagyon eltávolodtunk egymástól. Kb. 2 hónappal ezelőtt ő szakított velem,azzal az indokkal,hogy már nem úgy érez irántam,mint ezelőtt. Majd kibékültünk,mert rájött,hogy nem akar elveszíteni és nagyon szeret.

De a kapcsolatunk már nem olyan volt,mint ezelőtt, néha olyan idegennek éreztem. Meg olyan fura volt az egész kapcsolatunk utána. Pedig előtte annyira de aannyira boldogok voltunk, a 4 év alatt egyszer sem szakítottunk, mindig minden örömünket,bánatunkat megosztottuk egymással, több tragédiát is átéltünk együtt :(

De mégis úgy éreztem pár napja, hogy ez így már nem olyan, szeretem, de nem úgy, ezért szakítottam vele.

De azóta is rossz kedvem van,nyugtalan vagyok, azon gondolkozok,hogy jól tettem-e és hogy később nem fogom-e megbánni.

De akkor,abban a pillanatban ezt láttam jónak. Nagyon megbántottam,ami miatt bűntudatom van, de sajnos nem tudtam boldogságot és szerelmet színlelni:(

Nem tudom mit tegyek, félek,hogy soha senki nem lesz,aki úgy fog szeretni és elfogadni, mint ahogyan ő.


Mit csináljak, hogy jobb legyen? Valaki írjon, mert sajnos nem nagyon van kivel megbeszélnem ezt a dolgot és olyan rossz,mert magányosnak érzem magam :(


2013. febr. 27. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

nem csak annak érzed magad ezek szerint az is vagy...


szilva pálinka húzóra :) :D

2013. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

normális.

amikor ő szakított gondolom pont ugyanezt érezte és ezért volt a vissza-vissza térés. más részről: ez nem szerelem, ez ragaszkodás. ami szintén normális idővel majd javul a helyzet de egy olyan 3 hónapig még kb ilyen lesz [4 év után indokolt is.]

2013. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igen a pia nem megoldás de feszültséget oldhatsz vele! Szerintem próbáld túl tenni magad mert itt az a láng elgyengült.
2013. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira rossz,hogy megbántottam,mert nagyon fontos nekem:( És most meg fájdalmat okozok neki...:(
2013. febr. 27. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudom, mit érzel, mert én is átmentem ezen évekkel ezelőtt. Már nem volt szerelem, csak megszokás, ezért léptem. Főleg mivel feltűnt a láthatáron valaki, aki iránt tudtam volna többet is érezni.

Mégis nagyon nagyon fájt nekem is a szakítás, hetekig szenvedtem és megkérdőjeleztem a döntésem helyességét. Mégis kitartottam, és nem bántam meg.

Tarts ki te is, ha helyesnek érzed a döntésed, és idővel el fog múlni a fájdalom, próbálj meg most minden kapcsolatot megszakítani vele, mert úgy neki is könnyebb lesz felejteni. De az örökös visszatérésnek abszolút nincs értelme, ezt már te is tapasztaltad, amikor először visszacsináltátok a szakítást.

2013. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elöttem szólókhoz idővel minden jobb lesz

fájdalmas még ilyenkor de jobb lesz


sokan 6-8 év után szakítanak sikerül túltenniük, neked is biztosan sikerülni fog :)

2013. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ennek tényleg nincs értelme. Mikor kibékültünk éreztem,hogy semmi nem olyan. Keveset találkoztunk, nem éreztem magam elég fontosnak. Sőt sokszor igazából azt éreztem,hogy azért jött újra össze velem,mert félt az ismeretlentől,az újtól(ez is megfordult is fejemben)

Meg igen, tényleg a megszokás uralkodott el a kapcsolatunkon, és sajnos nem tudtuk legyőzni:( de igazából elismerni sem nagyon akartuk..

Szerintem hiába mondja most azt,hogy szeret, tuti hogy csak a ragaszkodás,a kötődés beszél belőle...

És lehet azzal keveri össze, bár nem tudom. Mert egyik pillanatról a másikra jött rá arra,hogy szeret.

Szóval nem tudom mit is érez valójában,de annyit tudok,hogy most szenved:(

2013. febr. 27. 20:30
 8/9 anonim válasza:
szerintem próbálj meg most minél több időt a barátokkal tölteni már mint látom h írtad h nem nagyon tudsz kivel beszélni de azért remélem vannak barátaid vagy a családoddal . Próbáld meg lefoglalni magad valamivel tanulással munkával... hogy minél jobban eltereld a gondolatod róla :)
2013. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nálad ez egy védekező mechanizmus.. Szakított veled, mert nem érzett úgy, ahogy. Visszament hozzád, de tudat alatt elkezdtél félni attól, hogy mi lesz ha megint szakít, miért szakított valóban, mi van ha előjön. Ezek tudat alatt történnek meg. Nem azt jelenti, hogy te nem szereted. A ragaszkodás persze ott van, minden kapcsolatban van ragaszkodás és minden kapcsolat egy szinten átalakul azzá, de ez nem rossz, ez a világ rendje. Ha nem akarsz megszokást akkor gyakrabban kéne pasikat váltani. Nem rossz dolog egyáltalán, hogy valakit megszoksz.. akihez hozzá mész majd feleségül, őt is meg fogod szokni, de nem fogsz vele szakítani, mert már csak megszokás. mindenhol van szeretet is
2013. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!