Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti gondoltok a régi nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondoltok a régi nagy szerelmetekre?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog párkapcsolatban élek már több éve, tényleg mindent megkapok a páromtól, amit egy nő elvárhat. Nagyon szeretem.

Viszont ott van az exem, évek óta nem beszéltem vele. Nem vagyunk barátok, de mégis kíváncsi vagyok rá, mit csinál mostanság, hogy néz ki, változott e a személyisége. Egyébként nem akarnék tőle semmit már.



2013. márc. 4. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Néha eszembe jut,de nincsenek bennem érzelmek.Szerintem ez természetes dolog,hiszen ha egykor kötődtél valakihez,annak az emléke évek múltán is felidéződik ókor.Természetesen bármilyen érzelem nélkül,pusztán emlék szintjén.
2013. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.. Csak mi 4 hónapja vagyunk együtt a párommal, számomra ő az álompasi, külsőleg és belsőleg is. Egyszerűen tökéletes. Viszont az exem emléke mégsem hagy nyugodni, pedig már lassan 2 éve, hogy szakítottunk.. Nem tudom miért :S már rég nem szeretem, nem is akarok összejönni vele (ő az elmúlt másfél évben tepert, hogy újrakezdjük).. Fogalmam sincs miért van ez.
2013. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: te dobdtad vagy téged dobtak?
2013. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igen sokszor gondolok,pedig én is megkapok mindent a páromtól amire szükségem van...25/f
2013. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát a kapcsolat vége felé elég viharosan alakultak a dolgok és úgy döntöttünk, hogy jobb lenne, ha ezt befejeznénk. Ő jobban akarta...
2013. márc. 4. 10:53
 6/18 anonim ***** válasza:
Hál istennek,nem gondolok rá.
2013. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
előfordul.
2013. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mármint a szakítást akarta jobban
2013. márc. 4. 11:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem még 9 év múltán is eszembe jut,az első nagy szerelmem!Már nagyon hosszú ideje,hogy nem szeretnék tőle semmit,még is olykor elgondolkodom akkoriban mit ronthattam el,hogy megcsalt az akkori legjobb barátnőmmel.
2013. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

És rájöttél, hogy mit rontottál el??


Én is szoktam gondolkozni ezen... elrontottam valamit?? Nem, szimplán csak unalmas lett a kapcsolatunk, de érdekel mi van vele.

2013. márc. 4. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!